Liga mistrů

Délku hráčovy absence kouč nedovedl odhadnout, zranění pravého lýtka ale podle něj není příliš vážné.
Real poprvé v sezoně v lize prohrál, na čele ho vystřídala Barcelona
Zahraniční ligy

Páté soutěžní vítězství za sebou zajistili katalánskému velkoklubu v 9. kole španělské ligy hvězdní útočníci Griezmann, Messi a Suárez.
Barcelona přišla o dalšího klíčového útočníka. Suárez může chybět až měsíc

Dvaatřicetiletý Suárez si proti Bilbau při střele do tyče z otočky poranil lýtkový sval a už v 34. minutě musel střídat.
Bilbao má skalp mistra. Barcelonu odstřihl od bodů nůžkami veterán Aduriz

Barceloně chyběl v prvním kole zraněný Messi a odstoupit musel i Suárez. Bilbao zvítězilo 1:0 zásluhou nádherného gólu Aritze Adurize.
Hysterický Suárez je pro smích. Chtěl penaltu za ruku brankáře i absurdní vyloučení
Fotbal

Luis Suárez má své úlety, o tom není třeba pochybovat. Uruguayská fotbalová hvězda se hned dvěma nevídanými excesy připomněla v utkání Copa América.
Vaclík pustil dva góly a Sevilla prohrála s Bilbaem. Messi vstřelil 400. gól v lize

Barcelona porazila ve španělské lize Eibar 3:0 a upevnila si vedoucí místo v tabulce. Lionel Messi vstřelil jako první hráč 400. gól v La Lize.
Barcelona prolomila defenzivu Alavésu až ve druhé půli, Messi přispěl dvěma brankami

Barcelona zvládla první kolo španělské ligy vítězně. Domácí utkání proti Deportivu Alavés rozhodla ve druhém poločase góly Messiho a Coutinha.
Uruguay potáhnou na MS útočné hvězdy Suárez s Cavanim
MS ve fotbale

Kanonýři Luis Suárez z Barcelony a Edinson Cavani z Paris St. Germain jsou hlavními hvězdami uruguayského týmu pro fotbalové mistrovství světa v…
Barcelona ve finále smetla Sevillu a počtvrté za sebou vyhrála Španělský pohár
Fotbal

Katalánský velkoklub má nakročeno také k zisku ligového titulu, v čele tabulky La Ligy má pět kol před koncem náskok 12 bodů na druhé Atlético.
Číňané bouřili při každé akci. Byla to netradiční atmosféra, řekl gólman Pavlenka
Reprezentace

Utkání českých reprezentantů v Číně proti Uruguyai sledovalo přes dvacet tisíc diváků. Fotbalisté si pochvalovali dobrou atmosféru.
Ať si klidně Suárez kousne, směje se Kalas

Čeští beci se chystají na hvězdné útočníky Uruguaye. Tomáš Kalas se dravosti Luíse Suáreze nebojí.
Češi proti Suárezovi. Hvězdný útočník Barcelony nechybí v nominaci Uruguaye na turnaj v Číně

Vaclík a spol. budou čelit i dalšímu ofenzivnímu esu, Edinsonovi Cavanimu z týmu Paris St. Germain. Wales bere do Číny také Garetha Balea.
Barcelona hrála doma s Getafe bez branek a náskok na Atlético se jí ztenčil

Barcelona remizovala doma s Getafe 0:0 a v čele tabulky má náskok sedmi bodů na druhé Atlético Madrid.
Fotbalisté Barcelony po téměř jedenácti letech získali tři body v San Sebastianu

Katalánský velkoklub prohrával 0:2, čtyřmi trefami ale skóre otočil.
Pochutnejte si u Suáreze. Útočník Barcelony si otevřel restauraci, pohostil i Messiho
Fotbal

Luis Suárez na trávníku už prorazil, teď si útočník Barcelony zkouší udělat jméno i jako restauratér. Do svého podniku pozval i Lionela Messiho.
Barcelona rozstřílela La Coruňu a vede ligu o šest bodů. Messi neproměnil penaltu

Barcelona rozstřílela La Coruňu 4:0 navzdory neproměněné penaltě Lionela Messiho. Dvěma brankami se blýskli Luis Suárez a Paulinho.
Manchester United vyhrál na hřišti West Bromwiche. Roli favorita splnil i Liverpool

Fotbalisté Manchesteru United uspěli na hřišti West Bromwiche 2:1 a na vedoucí City ztrácejí jedenáct bodů. Liverpool deklasoval Bournemouth.
Barcelona zvítězila ve Villarrealu a znovu vede o pět bodů. Skórovali Suárez a Messi

Barcelona vyhrála 2:0 na půdě Villarrealu a na čele ligy má náskok pěti bodů před Valencií. O výhře rozhodli ve druhé půli Suárez s Messim.
Barcelona znovu nevyhrála, proti Vigu poprvé v sezoně ztratila doma body. Zaváhal ovšem i Real

Fotbalisté Barcelony podruhé za sebou ztratili ve španělské lize body. Po remíze ve Valencii hráli ve 14. kole nerozhodně 2:2 s Celtou Vigo.