Krejčíková je těhotná, objevilo se na sítích. Češka reagovala krátkým videem

av av
2. 4. 2024 10:06
Barbora Krejčíková se od začátku února kvůli táhlým zdravotním problémům stále neobjevila na tenisových kurtech, nyní navíc musela na sociálních sítích reagovat na zprávu o svém těhotenství.
Barbora Krejčíková
Barbora Krejčíková | Foto: Reuters

"Mimořádná zpráva: Barbora Krejčíková je těhotná," objevilo se na sociální síti X během pondělka.

Dokonce i s citací samotné hráčky: "Chci se podělit o dobrou zprávu. Já a Pavel tenhle rok přivítáme do naší rodiny dítě. Doufám, že se uvidíme brzy na kurtu, jsem vděčná za podporu."

Příspěvek uživatele Moonball Enthusiast se na síti díky sdílení poměrně výrazně rozšířil, a tak se dostal až ke Krejčíkové. Ta reagovala krátkým videem.

"Omlouvám se, že vás zklamu, ale jsem stále u dítěte číslo jedna," napsala osmadvacetiletá tenistka k záběrům, na kterých hladí svého psího mazlíčka, jorkšírského teriéra.

Autor postu Krejčíkové poděkoval za reakci a zdůraznil, že šlo pouze o aprílový žert.

Šampionka Roland Garros z roku 2021 letos odehrála jen tři turnaje: v Adelaide skončila v prvním kole, na Australian Open i v Abú Dhabí pak došla do čtvrtfinále.

Potom ale kvůli zranění zad odhlašovala jeden turnaj za druhým, včetně Dubaje, kde měla obhajovat fenomenální triumf z minulého roku, kdy na cestě za vítěznou trofejí porazila tři nejlepší hráčky světového žebříčku: Arynu Sabalenkovou, Jessicu Pegulaovou a Igu Šwiatekovou.

Když už se měla vrátit a zápolit na americkém Sunshine Double, tedy velkých turnajích v kalifornském Indian Wells a floridském Miami, vyřadila ji ze hry těžká chřipka.

V neděli na Instagramu sdílela novinky ohledně svého zdravotního stavu.

"Dneska jsem byla poprvé celý den mimo postel. Stále nemám dovoleno cvičit ani dělat cokoli ve vyšší intenzitě, takže začínám s nenáročnými procházkami v naší přírodě. Brzy vás budu informovat o dalším postupu," vysvětlila.

Bývalá světová dvojka Krejčíková se kvůli dlouhé pauze propadla v žebříčku z 12. pozice až na současné 25. místo. 

 

Právě se děje

Další zprávy