VIDEO Švédský hokejový Panenka

Sport Sport
1. 12. 2012 11:20
Podívejte se na mazané zakončení Linuse Omarka v přátelském utkání proti Švýcarsku.
Podívejte se na mazané zakončení Linuse Omarka v přátelském utkání proti Švýcarsku. | Video: Sport

7. Linus Omark (2009)

Hokejová invence rozhodně nechybí ani švédskému reprezntantovi Linusi Omarkovi.

Ten v přátelském utkání se Švýcarskem v roce 2009 předvedl geniální lob, který později s úspěchem v NHL zopakoval i již zmíněný Pavel Dacjuk.

Podívat se na něj můžete ve výše uvedeném klipu.

Další trefa pochází opět z české extraligy. A určitě ji znáte, i když jste možná právě tohle konkrétní provedení neviděli ... více zde.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 54 minutami

Střelba v kostele v Kalifornii si vyžádala nejméně jednoho mrtvého a pět zraněných

Nejméně jednoho mrtvého a čtyři raněné, kteří jsou v kritickém stavu, si v neděli vyžádala střelba v kostele v americkém městě Laguna Woods v Kalifornii. Podezřelý ze střelby je ve vazbě, uvedly tiskové agentury s odvoláním na místní úřady.

"Zadrželi jsme jednu osobu a rovněž máme zbraň, ze které se nejspíš střílelo," uvedl ve svém prohlášení úřad tamního šerifa. Zadrženým je dospělý muž, jeho motiv dosud není znám.

Střelba v kostele Ženevské presbytariánské církve byla hlášena půldruhé hodiny po místním poledni, uvedl šerifův úřad. Pátá osoba, zraněná při střelbě, utrpěla lehké zranění, uvedly úřady. Všichni postižení jsou dospělé osoby. Zatím není jasné, kde přesně v kostele se střílelo.

Svědky násilí se stalo asi 30 lidí, uvedla šerifova mluvčí Carrie Braunová podle agentury AP. Většina lidí v kostele byla zřejmě původem z Tchaj-wanu. Vyšetřovatelé zjišťují, zda motivem střelby mohla být nenávist a zda střelec byl náboženské obci znám.

Zdroj: ČTK
Další zprávy