VIDEO Švédský hokejový Panenka

Sport Sport
1. 12. 2012 11:20
Podívejte se na mazané zakončení Linuse Omarka v přátelském utkání proti Švýcarsku.
Podívejte se na mazané zakončení Linuse Omarka v přátelském utkání proti Švýcarsku. | Video: Sport

7. Linus Omark (2009)

Hokejová invence rozhodně nechybí ani švédskému reprezntantovi Linusi Omarkovi.

Ten v přátelském utkání se Švýcarskem v roce 2009 předvedl geniální lob, který později s úspěchem v NHL zopakoval i již zmíněný Pavel Dacjuk.

Podívat se na něj můžete ve výše uvedeném klipu.

Další trefa pochází opět z české extraligy. A určitě ji znáte, i když jste možná právě tohle konkrétní provedení neviděli ... více zde.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Bývalý kanonýr Henry bude trénovat v MLS Montreal

Bývalá francouzská fotbalová hvězda Thierry Henry se vrací jako trenér do severoamerické MLS. Mistr světa a Evropy podepsal dvouletou smlouvu s opcí s klubem Montreal Impact.

Dvaačtyřicetiletý Henry ukončil kariéru právě v MLS v dresu New York Red Bulls v roce 2014. Na loňském mistrovství světa byl někdejší kanonýr Arsenalu jako asistent trenéra Belgie, která skončila v Rusku třetí. Loni v říjnu převzal svůj bývalý klub Monako, ale už v lednu byl po pouhých dvou výhrách z 12 ligových zápasech propuštěn.

"Trénovat Montreal Impact je pro mě velká čest. Ligu dobře znám, zažil jsem v ní mnoho krásných momentů," uvedl Henry, jemuž se právě proti Montrealu dařilo ze všech týmů MLS nejvíce - v pěti zápasech mu vstřelil devět gólů.

před 16 minutami

Ministerstvo zahraničí si dnes předvolalo ruského velvyslance kvůli zařazení organizace Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací.

Ministerstvo zahraničí si dnes předvolalo ruského velvyslance kvůli zařazení organizace Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací.

Další zprávy