VIDEO Kysela si Břízu namazal na chleba

Sport Sport
1. 12. 2012 11:00
Podívejte se na zakončení Roberta Kysely při samostatném nájezdu proti Petru Břízovi.
Podívejte se na zakončení Roberta Kysely při samostatném nájezdu proti Petru Břízovi. | Video: youtube.com

4. Robert Kysela (2001)

Místo dělové rány á la Brian Rolston (viz předchozí video zde) zvolil Robert Kysela v play off 2001 proti Spartě technické zakončení a vyplatilo se.

V bláznivé sérii se Spartou totiž právě geniální blafák Kysely proti Petru Břízovi přinesl "Chemikům" vítězství v zápase, i když ne v celé sérii.

Podívat se na něj můžete v přiloženém videu.

I další blafák pocház z české provenianece. V USA podobnému zakončení říkají "spin-o-rama" a i když je na hraně pravidel, rozhodně stojí za shlédnutí. Podívat se na tento nájezd můžete zde.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy