VIDEO Kysela si Břízu namazal na chleba

Sport Sport
1. 12. 2012 11:00
Podívejte se na zakončení Roberta Kysely při samostatném nájezdu proti Petru Břízovi.
Podívejte se na zakončení Roberta Kysely při samostatném nájezdu proti Petru Břízovi. | Video: youtube.com

4. Robert Kysela (2001)

Místo dělové rány á la Brian Rolston (viz předchozí video zde) zvolil Robert Kysela v play off 2001 proti Spartě technické zakončení a vyplatilo se.

V bláznivé sérii se Spartou totiž právě geniální blafák Kysely proti Petru Břízovi přinesl "Chemikům" vítězství v zápase, i když ne v celé sérii.

Podívat se na něj můžete v přiloženém videu.

I další blafák pocház z české provenianece. V USA podobnému zakončení říkají "spin-o-rama" a i když je na hraně pravidel, rozhodně stojí za shlédnutí. Podívat se na tento nájezd můžete zde.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila. Proti loňskému prosinci stoupla o dva body na hodnotu 97,6 bodu, přičemž optimističtější jsou podnikatelé i spotřebitelé. Vyplynulo to z dnes zveřejněných údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). V meziročním srovnání je souhrnný i podnikatelský indikátor vyšší, zatímco důvěra spotřebitelů je na nižší úrovni.

Důvěra firem se v lednu zvýšila zejména v průmyslu a stavebnictví. "Podnikatelé v těchto odvětvích očekávají v příštích měsících růst tempa výrobní i stavební činnosti, přestože jsou stále významně limitováni nedostatkem materiálu. Právě nedostatek vstupů je i jednou z příčin očekávaného růstu cen v obou odvětvích," uvedl vedoucí oddělení konjunkturálních průzkumů ČSÚ Jiří Obst.

Zdroj: ČTK
Další zprávy