Bouřlivák Nazarov skončil na lavičce Barysu Astany a dále nepovede ani kazašskou reprezentaci

ČTK ČTK
6. 9. 2016 18:20
Hokejový bouřlivák Andrej Nazarov už po třech zápasech KHL skončil na střídačce Barysu Astana a zároveň dál nepovede ani kazašskou reprezentaci. Vedení kazašského klubu ruského kouče odvolalo po třech prohrách bez bodového zisku. U Barysu bývalý trenér Petrohradu, Čerepovce nebo Doněcku působil druhou sezonu, v minulé s ním neprošel do play off. S Kazachy na letošním mistrovství světa v Rusku sestoupil z elitní skupiny a v minulém týdnu nezvládl ani olympijskou kvalifikaci. Bývalý útočník Nazarov je známý opakovanými výlevy zlosti na střídačce. Po hráčích a rozhodčích například hodil láhev s pitím. V Barysu i u reprezentace ale nyní doplatil na špatné výsledky.
Andrej Nazarov
Andrej Nazarov | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Američanka obvinila britského prince Andrewa z toho, že ji jako 17letou sexuálně zneužil

Pětatřicetiletá Američanka Virginia Guiffreová obviňuje britského prince Andrewa, že ji coby 17letou dívku zneužil. Princovi ji prý "dodal" už nežijící americký finančník Geoffrey Epstein. Buckinghamský palác toto obvinění odmítl jako "falešné a bezdůvodné".

Epsteinova blízká přítelkyně Ghislaine Maxwellová, která působila jako jeho dohazovačka, údajně v Londýně Guiffreové nařídila, aby pro "prince Andrewa udělala to, co dělává pro Epsteina". Guiffreová vzpomíná, že princ ji zneužil v koupelně a pak v ložnici. Prý se k ní nechoval nijak hrubě, poděkoval jí. "Nemohla jsem uvěřit tomu, že je do toho zapleten i člen královské rodiny," vzpomíná. Princ Andrew ji prý zneužil ještě na dvou dalších místech, jednou v Epsteinově rezidenci v New Yorku a jednou v jeho komplexu v Karibiku.

Další zprávy