Hokejistům Slovanu se ztratil Kanaďan. Nikdo neví, kde je, přiznali zástupci klubu

Rudolf Černík
3. 10. 2018 16:41
Bratislavský tým se Chrise Stewarta nedočkal, útočník na letiště nedorazil a nebere telefon.
hokej, Chris Stewart
hokej, Chris Stewart | Foto: Twitter

Bratislava/Praha - Všechno bylo nachystané. V tiskové místnosti čekali novináři na zahájení tiskové konference s novou posilou hokejistů Slovanu Bratislava, pak se měl kanadský útočník Chris Stewart připojit k týmu, který se připravuje na další zápasy Kontinentální ligy. Jenže Stewart nedorazil. A nikdo neví, kde je.

Minulý týden se Slovan dohodl se Stewartem na smlouvě do konce této sezony. Dnes dopoledne měl do slovenské metropole přicestovat. "Pracovník našeho managementu na něj čekal na letišti přes dvě hodiny, ale Stewart nepřiletěl," citoval server sme.sk Veroniku Némethovou z PR oddělení hokejového klubu.

Funkcionáři Slovanu se s hráčem pokoušeli spojit, jenže třicetiletý Kanaďan se zkušenostmi z NHL nezvedal telefon. Jeho agent podle informací webu hokej.sk potvrdil činovníkům, že jeho klient si zařídil všechny potřebné dokumenty a ve středu po deváté hodině měl přistát ve Vídni. Tam však zaměstnanec Slovanu třímal v rukou cedulku se Stewartovým jménem marně…

Stewarta draftovalo v roce 2006 v prvním kole Colorado jako 18. v pořadí. V NHL působil i Calgary, Minnesotě, Anaheimu, Buffalu a St. Louis, v základní části nastřádal 652 zápasů s bilancí 160 gólů a 161 asistencí. V play off přidal 39 utkání a 11 bodů (6+5).

 

Právě se děje

před 28 minutami

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února, sdělil ČTK ministr Havlíček.

On-line informační systém MPO pro podávání žádostí do programů COVID je podle Havlíčka připraven. Příjem žádostí začne znovu v sobotu v 08:00, uvedl.

Zdroj: ČTK
před 45 minutami

Nový majitel má dát za Vítkovice Heavy Machinery přes 1,2 miliardy korun

Nový majitel by měl za ostravský strojírenský podnik Vítkovice Heavy Machinery (VHM) zaplatit 1,2115 miliardy korun. Jde o nejvyšší nabídku ze čtvrtečního druhého kola výběrového řízení. Byla vyvolávací cenou v páteční aukci na portálu verejnedrazby.cz, do níž postoupilo pět nejvážnějších zájemců, a nakonec se ukázala být i konečnou cenou. Za firmu to ČTK sdělil Jaroslav Martínek.

Jméno subjektu, který ve výběrovém řízení předložil nejvyšší nabídku, zatím insolvenční správce Lukáš Zrůst nesdělil. "Bude oznámeno po splnění dílčích povinností ve smyslu insolvenčního zákona," uvedl Martínek.

Prodejní proces páteční aukcí ještě neskončil. Do 27. ledna musí s jejími výsledky vyslovit souhlas věřitelský výbor, zajištění věřitelé a soud. "Pokud bude vysloven, má nový majitel čas do 11. března na doplacení kupní ceny. O den později je nejzazší termín pro uzavření smlouvy o převodu závodu a 15. března je rozhodný den pro převod VHM na nového majitele," uvedl Martínek.

Zdroj: ČTK
Další zprávy