OBRAZEM Rozhodne derby kanonýr Ton, nebo mág Furch?

Rozhodnou o osudu letos prvního hokejového derby pražských S pevnější obrana, či produktivnější ofenziva? Statisticky si můžete oba týmy porovnat v našem obrazovém přehledu.
Po fotbalovém derby pražských S se poprvé v této sezoně Slavia se Spartou střetnou také na ledě.
Nedávná bilance jednoznačně hovoří pro Slavii, která vyhrála posledních pět vzájemných zápasů. Přestože všechna utkání v minulé sezoně byla výsledkově velmi těsná (3:2, 4:2, 4:3sn, 3:2pp), pustili "sešívaní" městskému rivalovi pouhé dva bodíky z dvanácti možných.
Pro poslední výhru Sparty na ledě Slavie se navíc musíme vrátit až do ledna 2012, kdy Holešovičtí zvítězili 2:1.
Velká bitva se čeká i letos, a tak si střetnutí nenechají ujít ani oba tábory fanoušků. V domácím prostředí budou slávističtí,...
Foto: Eduard Erben
Sport Sport
11. 10. 2013 8:30
Projděte si statistická fakta před hokejovým derby Slavia - Sparta.

Slavia a Sparta jsou sice zkraje letošní extraligové sezony v popředí tabulky, ovšem oba týmy se podle statistik prosazují jinými zbraněmi. Snad jen v úspěšnosti na vhazování na tom překvapivě není dobře ani jeden z nich.

Co nakonec rozhodne? To zjistíte večer prostřednictvím našeho online přenosu ZDE.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Na Floridě se zhroutila vícepodlažní budova, na místě jsou záchranáři

Na jižní Floridě se částečně zhroutila několikapodlažní budova. Zda v ní byli lidé a zda si incident vyžádal oběti, není v tuto chvíli podle televizní stanice CNN jasné. Na místě zasahují hasiči.

O zhroucení budovy v okrese Miami-Dade informovaly hasiči na twitteru. V tiskovém prohlášení pak uvedli, že na místě zasahuje přes 80 záchranných jednotek. Objekt se nacházel v městečku Surfside nedaleko Miami Beach. Podle lokální televize byla budova postavena v roce 1981.

Policie na twitteru zveřejnila snímek z místa. Na internetu se objevilo i video trosek budovy; jeho autor poznamenal, že byl ubytovaný v sousedním hotelu. "Jedna z těch obřích budov je pryč. Tady, hned vedle nás," uvedl s tím, že je to "šílené".

CNN se snaží získat komentář od místních hasičů a kanceláře starosty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy