OBRAZEM Jágr jde do akce! Na dohled má učitele Lemieuxe

Jaromír Jágr se v této sezoně může posunout v mnoha historických tabulkách nejvýznamějších statistických ukazatelů. Podívejte se, kolik mu na jednotlivé mety schází.
Kladenský rodák patří už nyní, v době aktivní kariéry, mezi legendy. Je totiž nejlepší mezi všemi aktivními hokejisty působícími v NHL co do počtu gólů, asistencí i kanadských bodů.
A navíc je v těchto ohledech i nejlepším Evropanem všech dob.
Pouze v počtech zápasů v základní části je zatím s 1391 starty o čtyři utkání pozadu za krajanem Romanem Hamrlíkem (na fotce vlevo). 39letý obránce je však zatím stále bez angažmá a už loni přemýšlel o konci kariéry. Jágr tak jeho 32. pozici brzy překoná.
A pokud by odehrál všech 82 zápasů, měl bych jich na kontě 1477, což by jej zařadilo na 19. příčku místo Douga Gilmoura.
Foto: ČTK
Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
3. 10. 2013 7:00
Podívejte se na přehled historických milníků, které Jaromír Jágr může letos v NHL překonat.

Praha - New Jersey Devils s Jaromírem Jágrem vstoupí o čtvrteční noci do nové sezony NHL. Podívejte se na přehled historických milníků, které může legendární útočník ve své jubilejní dvacáté zámořské sezoně překonat.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy