Hrdina Josi. Švýcarský obránce nastoupil do finále MS se zlomenou rukou, přesto přihrál na dva góly

ČTK ČTK
5. 6. 2018 8:30
Švýcarský obránce Roman Josi odehrál finále hokejového mistrovství světa v Kodani se zlomeninou ruky. Dva týdny po šampionátu to v pořadu švýcarské televize prozradil reprezentační trenér Patrick Fischer. Josi v utkání se Švédskem přihrál na oba švýcarské góly, jeho tým prohrál 2:3 po samostatných nájezdech. Josi utrpěl zranění v semifinále proti Kanadě. "Museli jsme si vyžádat svolení z Nashvillu, zda může do finále vůbec nastoupit," řekl Fischer. Sedmadvacetiletý Josi je oporou Nashvillu, kde mu běží sedmiletá smlouva na 28 milionů dolarů.
Švýcar Roman Josi při MS
Švýcar Roman Josi při MS | Foto: Luboš Vácha
 

Právě se děje

před 2 hodinami

V centru Bratislavy zemřel po střetu s útočníkem cizinec. Podezřelý z místa neštěstí utekl

V centru Bratislavy v neděli po střetu s neznámým útočníkem zemřel cizinec. Informovala o tom slovenská média. Policie incident potvrdila, bližší údaje o oběti neuvedla, útočník z místa činu uprchl. Nejde o první podobný případ v centru slovenské metropole, například loni na jaře tam po napadení útočníkem zemřel Filipínec.

Policisté a záchranáři byli časně ráno přivoláni k osobě v bezvědomí, která se nacházela na bratislavském náměstí SNP u historického centra města. Podle televize Joj se obětí útoku stal patrně dvaadvacetiletý muž původem zřejmě z některé z balkánských zemí.

Podle policejní mluvčí Lucie Mihalíkové neznámý muž po předchozím konfliktu poškozeného fyzicky napadl a následně utekl. Televize Markíza uvedla, že útočník kopl svou oběť do hlavy. Policie vybídla svědky, aby se přihlásili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy