Vzpomínky na mistry a Jágr jako inspirace. Podívejte se do šatny národního týmu

Českou kabinu zdobí mimo jiné obrázek Jaromíra Jágra z MS 2015.
Čeští hokejisté mají v šatně na MS v Bratislavě vystavenou velkou vlajku. O pitný režim a stravování je dostatečně postaráno.
V roce 2011 měli Slováci v Bratislavě dokonce dvoupatrovou šatnu, Rusové mají letos tu největší. Češi dostali alespoň kabinu nejblíže k ledové ploše.
Stěny zdobí obrázky, letopočty a další připomínky historických momentů českého hokeje. Zvýrazněny jsou roky, ve kterých Češi a Čechoslováci světový šampionát ovládli.
Nad přihrádkami hokejistů jsou vylepena motivační hesla. Například "Člověk mnoho vydrží, má-li cíl" nebo "Jedna země, jedno srdce".
Foto: Milan Kammermayer
Ondřej Zoubek Milan Kammermayer, Ondřej Zoubek
11. 5. 2019 18:45
Trenér Miloš Říha chtěl v Bratislavě pro českou reprezentaci šatnu po Slovanu, tu ale dostali Rusové. Češi to zase mají z menší kabiny blíže na led. Nahlédněte s námi do komnaty Jakuba Voráčka a spol.
 

Právě se děje

před 8 minutami

Ronaldo je na covid stále pozitivní, proti Messimu nenastoupí

Pětinásobný nejlepší fotbalista světa Cristiano Ronaldo chybí kvůli nákaze koronavirem v nominaci Juventusu na večerní zápas Ligy mistrů proti Barceloně. Na jeho očekávané souboje s hvězdou Katalánců Lionelem Messim tak tentokrát nedojde.

Pětatřicetiletý Ronaldo byl pozitivně testován na koronavirus před dvěma týdny v portugalské reprezentaci. Od té doby je v karanténě a nemá příznaky covidu-19, k návratu na trávník ale potřebuje negativní výsledek testu. Ten podle úterní informace televizní stanice Sky Sport Italia nepřinesly ani nejnovější odběry.

Hráč na sociálních sítích uvedl, že se cítí zdravotně zcela v pořádku, a přidal ostrou kritiku věrohodnosti PCR testů. Kvůli nákaze Ronaldo vynechal zatím tři zápasy Juventusu a turínský tým bez něj vyhrál pouze jednou.

před 45 minutami

Strany v Libereckém kraji dnes podepsaly koaliční smlouvu.

Zástupci vítězných Starostů pro Liberecký kraj, Pirátů a ODS dnes v Oblastní galerii v Liberci podepsali koaliční smlouvu pro Liberecký kraj. Klíčovým úkolem pro nejbližší období je zvládnutí koronavirové krize, řekl po podpisu smlouvy novinářům lídr Starostů a současný hejtman Martin Půta. Koalice má 32 hlasů ze 45 v krajském zastupitelstvu. Ustavující zasedání, které zvolí nové vedení kraje, se uskuteční v úterý 3. listopadu.

"Dohodli jsme se na spolupráci, která bude navazovat na práci v minulých osmi letech a zároveň má ambice věnovat se výzvám, které před Libereckým krajem stojí. Shodli jsme se na tom, že koncem března příštího roku projednáme úpravu programového prohlášení. To už bychom měli znát dopady pandemie koronaviru do rozpočtu kraje," doplnil hejtman.

Starostové v Libereckém kraji vyhráli volby potřetí v řadě.

Další zprávy