Horákův první gól v sezoně pomohl Podolsku po třech porážkách slavit výhru

3. 10. 2017 22:18
První gól Romana Horáka v sezoně pomohl hokejistům Viťazu Podolsk ukončit v Kontinentální lize sérii tří porážek. Český útočník vstřelil v utkání proti Spartaku Moskva poslední branku domácího týmu, který vyhrál 5:3. Za hosty v 58. minutě v přesilové hře stanovil konečné skóre Lukáš Radil, jenž se trefil popáté v ročníku. Slovan Bratislava zvítězil nad Čerepovcem 5:4 po samostatných nájezdech. Český útočník Jan Buchtele poslal v třetí třetině v přesilovce slovenský celek do vedení 4:3, ale hosté dokázali ještě vyrovnat a odvézt si alespoň bod. Rovněž Buchtele skóroval poprvé v sezoně, na dva góly Severstalu přihrál Matěj Stránský.
Roman Horák.
Roman Horák. | Foto: Michal Eger

Kontinentální hokejová liga:

Jokerit Helsinky - Nižnij Novgorod 4:2, CSKA Moskva - Dinamo Riga 3:2 v prodl., Viťaz Podolsk - Spartak Moskva 5:3 (Horák 1+0 - Radil 1+0), Slovan Bratislava - Čerepovec 5:4 po sam. nájezdech (Buchtele 1+0, Smoleňák 0+1 - Stránský 0+2).