Extraliga

Expert O2 TV a bývalý útočník Jakub Koreis v komentáři pro Aktuálně.cz podrobně rozebírá úpadek Pardubic, které jsou vážným kandidátem sestupu.
Kempný pokračuje ve skvělé formě, dvěma góly podpořil velký obrat Washingtonu
NHL

Kempný se podílel na obratu Capitals, kteří prohrávali ve Vancouveru 1:5, ale zvítězili 6:5 na nájezdy. Dvakrát v zápase Kempný skóroval poprvé.
Češi v NHL zářili. Trefy Hertla a Radila k výhře nevedly, góly Hronka a Vrány ano
NHL

Český útočník Tomáš Hertl neodvrátil třemi body za gól a dvě asistence porážku hokejistů San Jose ve čtvrtečním utkání NHL s Chicagem 4:5.
San Jose prohrálo popáté za sebou, Minnesota se posunula na postupovou pozici
NHL

Minnesota zvítězila ve Washingtonu 2:1 a drží místenku do play off o bod před Arizonou a Coloradem. San Jose prohrálo v Anaheimu v prodloužení.
Radil dal vítězný gól San Jose, jako jediný překonal Francouze v bráně Colorada
NHL

Útočník Dominik Simon přispěl ve středečním utkání NHL gólem a asistencí k výhře hokejistů Pittsburghu 7:2 nad New York Rangers.
Francouz debutoval v NHL, ale prohře Colorada nezabránil. Dařilo se Čechům u Capitals
NHL

Gólman Pavel Francouz si ve 28 letech odbyl premiéru v NHL jako šestý Čech v sezoně. Do branky Colorada se dostal v 29. minutě a inkasoval jeden gól.
Skvělá Radilova zadovka i úžasný Hertlův pas. Češi režírovali výhru San Jose
NHL

Pod všechny branky San Jose, které vyhrálo v NHL na ledě Minnesoty 4:0, se podepsali čeští hokejisté.
Gólové hody Čechů v NHL. Radil má premiérovou trefu, zářili i Krejčí či Palát
NHL

Útočník Lukáš Radil rozhodl v sobotním utkání NHL premiérovou brankou v soutěži o triumfu hokejistů San Jose 5:3.
Radil pomohl dvěma body k výhře San Jose, trefil se i Šimek
NHL

Českým hokejistům se v přípravných zápasech NHL poměrně dařilo.
Hokejový útočník Radil míří do NHL, podepsal smlouvu se San Jose
NHL

"Věříme, že se hodí do systému, kterým hrajeme," uvedl generální manažer San Jose Doug Wilson na klubovém webu.
Zohorna, Radil a Nakládal. Kouč hokejistů Jandač počítá před MS v Dánsku bolestné ztráty
Reprezentace

Josef Jandač nemůže pro šampionát v Dánsku počítat asi až s pěti olympioniky.
Když odhodlání nestačí. Rusové podřídili postupu všechno a nedali českému týmu mnoho šancí
Olympijské hry

Slabá produktivita českých útočníků se ukázala v celé své nahotě, Rusové rozhodli dvěma rychlými zásahy a pak už zápas kontrolovali.
Delší regenerace, ale hlavně schůdný soupeř. Češi se pořád zlepšují a mají jedinečnou šanci

Čeští hokejisté se s neoblíbenými Švýcary vypořádali skvěle a těší se na čtvrtfinále. Výhra ve skupině znamená velkou výhodu.
Radil dopomohl Spartaku k výhře nad Rigou třemi asistencemi
Hokej

Spartak Moskva porazil ve středu Dinamo Riga v KHL poměrem 5:2. Na tři góly asistoval Lukáš Radil.
Radil se dotáhl na nejlepšího českého střelce KHL, porážku Spartaku ale jeho trefa neodvrátila
Hokej

Český útočník vstřelil v KHL svůj čtrnáctý gól sezony, stejně je na tom Jiří Sekáč z Kazaně.
Sekáč si po otřesu mozku připsal v KHL gól a asistenci
Hokej

Sekáč utrpěl otřes mozku v závěrečném utkání Channel One Cupu proti Švédsku. V KHL předtím naposledy nastoupil 11. prosince.
Zohorna řádil. V prodloužení rozhodl duel proti Spartaku Moskva a bodoval počtvrté za sebou
Hokej

Tomáš Zohorna rozhodl brankou v 63. minutě o vítězství Chabarovsku nad Spartakem Moskva 2:1 v prodloužení.
Petrohrad překvapivě padl s Minskem, Mozík s Kovářem bodovali ve vzájemném utkání
Hokej

Hokejisté Petrohradu, suverénní vládci KHL, podlehli na domácím ledě Dinamu Minsk 2:3 po nájezdech. Znarokovi svěřenci prohráli už podruhé v řadě.
Češi začnou ruský turnaj před plnou arénou. S několika navrátilci se v Praze postaví útočným Finům

Poslední test před nominací na olympiádu se ponese ve znamení velkých návratů. Na Channel One Cupu si zahrají Michálek, Němec, Koukal nebo Erat.
Obránce Kolář zařídil v KHL dvěma body vítězství Chabarovsku
Hokej

Obránce Jan Kolář zařídil v Kontinentální lize gólem a asistencí domácí vítězství Chabarovsku 2:1 nad Kunlunem Red Star.