Hokejový brankář Langhamer odchází z Brna do Chabarovsku

ČTK ČTK
15. 11. 2018 22:33
Hokejový brankář Marek Langhamer odchází z extraligového Brna do Chabarovsku a bude působit v Kontinentální lize. V Amuru nahradí Libora Kašíka, jenž v tomto týdnu přišel do Komety z ruského klubu. Informují o tom oficiální internetové stránky KHL.
Marek Langhamer
Marek Langhamer | Foto: Lukáš Caha

V jedenáctém týmu Východní konference však bude mít Langhamer o jednoho konkurenta víc než Kašík, Amur totiž v minulých dnech získal z Omsku svého odchovance Alexeje Murygina.

Čtyřiadvacetiletý Langhamer přišel do Brna v prosinci loňského roku ze zámoří, kde se neúspěšně snažil prosadit do kádru Arizony v NHL. V předešlé sezoně kryl záda Marku Čiliakovi. Po jeho odchodu se měl stát v mistrovském týmu jedničkou odchovanec Moravské Třebové Langhamer, více prostoru ale dostával Karel Vejmelka.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

V rybníku na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil dvaačtyřicetiletý muž

V rybníku u obce Bílý Kámen na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil muž narozený v roce 1979. Jeho tělo vytáhli z vody policejní potápěči dnes asi v 00:30. Pro potvrzení příčiny úmrtí bude nařízená pitva. ČTK to řekla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policie se o události dozvěděla po 18:00. Dva muži se šli koupat do rybníku Lomák. "Jeden vlezl do vody a měl plavat a druhý po chvíli zjistil, že už ho na hladině nevidí, tak to oznámil policii, spustilo se pátrání," řekla Čírtková.

K rybníku přijeli hasiči, policisté i jejich potápěči. "V nočních hodinách, kolem 00:30 bylo skutečně nalezeno tělo utonulého muže - zřejmě utonulého, taky mohl mít zdravotní potíže," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy