České zápasy jsou vyprodány. Šance získat lístek ještě je

Adam Sušovský Adam Sušovský
4. 11. 2014 12:54
Do prodeje se ještě vrátí vstupenky, jejichž rezervaci si fanoušci nezaplatí a nevyzvednou. Těch však nebude mnoho.
Fanoušci vykoupili vstupenky na domácí zápasy hokejové reprezentace za pět hodin i navzdory tomu, že systém Sazky kolaboval. Šance dostat se na zápasy českého týmu ještě je.
Fanoušci vykoupili vstupenky na domácí zápasy hokejové reprezentace za pět hodin i navzdory tomu, že systém Sazky kolaboval. Šance dostat se na zápasy českého týmu ještě je. | Foto: Zlata Vostrá

Praha - Kdo dnes ráno zaváhal, nebo ho ke koupi vstupenky nepustil kolabující systém Sazky, má nejspíš smůlu. Všechny zápasy české hokejové reprezentace v základní skupině domácího mistrovství světa jsou vyprodány.

Ti, na které se v předprodeji nedostalo, mají už jen velmi malou šanci zápasy českého týmu živě vidět.

Do prodeje se vrátí nevyzvednuté rezervace

V noci ze středy na čtvrtek se do prodeje sice vrátí vstupenky, jejichž rezervaci si fanoušci nezaplatí a nevyzvednou. Vzhledem k obrovskému zájmu o české zápasy se však nedá příliš předpokládat, že by takových vstupenek bylo hodně.

Fanoušci vykoupili vstupenky na sedm utkání Čechů za pět hodin navzdory tomu, že prodejní terminály Sazky marně odolávaly obrovskému náporu žádostí a často kolabovaly.

Jako první zmizely vstupenky na atraktivní zápasy proti Kanadě a Švédsku, krátce po třinácté hodině odpoledne byl vyprodán i zápas Česko - Rakousko.

Česko - Kanada: Vyprodáno za půl minuty?

Hlavně prodej vstupenek na zápas Česko - Kanada vzbudil velké rozpaky. Muž, který se do fronty před pokladnami O2 areny postavil jako první už před půlnocí a čekal u okénka na otevření pokladen v zimě déle než osm hodin, se ani ne půl minuty po zahájení prodeje dozvěděl, že vstupenky do prvního patra haly jsou již vyprodány.

"Nechápu to. Stál jsem tady celou noc a nakonec jsem si musel koupit lístky do horního patra. Asi si budu muset vzít dalekohled," zlobil se bezprostředně po nákupu.

Předprodej vstupenek začal v osm hodin ráno a systém odolával obrovskému zájmu jen několik minut. Pak spadl.

Vstupenky rychle mizí i na čtvrtfinále

Šanci vidět Čechy živě mají ještě ti fanoušci, kteří věří v jejich předpokládaný postup do čtvrtfinále. To budou hrát Češi v každém případě také v Praze a vstupenky i hodinu po poledni k dispozici byly.

Cena balíčku na oba čtvrtfinálové zápasy hrané v Praze však začíná na 4780 korunách.

Vyprodáno už hlásí také spodní patro arény na finálový den. Na zápasy o bronz a zlaté medaile jsou v tuto chvíli k dispozici pouze lístky do horního patra arény. Jejich cena je 11 480 korun.

Připravujeme podrobnosti.

 

Právě se děje

Další zprávy