Žižkov může postoupit do ligy, musí zvítězit v Mostu

ČTK ČTK
4. 6. 2011 8:15
29. kolo může rozhodnout, kdo doprovodí Duklu
Vrátí se Viktorka Žižkov do Gambrinus ligy?
Vrátí se Viktorka Žižkov do Gambrinus ligy? | Foto: Jan Langer

Praha - Fotbalisté Viktorie Žižkov si dnes mohou zajistit postup do první ligy. Na druhém místě tabulky mají náskok čtyř bodů před Jihlavou, a pokud v předposledním kole zvítězí v Mostu, budou se moci radovat z návratu do nejvyšší české soutěže.

Všechny zápasy 29. kola začnou shodně v 18:00. Jihlava bude o udržení postupové naděje usilovat ve Vlašimi.

Utkání mezi již jistým vítězem druhé ligy Duklou Praha a Zlínem budou řídit výhradně ženy.

Čtěte také:
Fotbalová revoluce, ligový zápas budou řídit tři ženy

Komise rozhodčích nominovala k zápasu na Julisce hlavní Dagmar Damkovou, které budou na čarách pomáhat asistentky Adriana Šecová a Lucie Ratajová. Trio žen bude řídit profesionální fotbalový zápas poprvé v historii.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy