Villarreal nestačil na Bilbao a na španělskou elitu začíná ztrácet

20. 11. 2016 22:49
Madrid - Fotbalisté Villarrealu prohráli ve 12. kole španělské ligy na hřišti Bilbaa 0:1. Jedinou branku zápasu vstřelil v 67. minutě Raúl García. Villarreal tak po druhé porážce v sezoně promarnil šanci přeskočit třetí Sevillu a zůstal v tabulce čtvrtý s 22 body a ztrátou osmi na vedoucí Real Madrid. Souboj týmů z první poloviny tabulky diváky nemohl příliš nadchnout, v úvodním poločase se oba celky zmohly na jedinou střelu na branku. Ani druhý poločas dlouho nepřinesl zlepšení, až po hodině hry se začali probouzet domácí. Jejich zvýšená aktivita vyvrcholila v 67. minutě, když brankář Sergio Asenjo vyrazil po dohraném rohovém kopu míč pouze ke Garcíovi.
Villarrealu se nedařilo
Villarrealu se nedařilo | Foto: Reuters

Španělská fotbalová liga - 12. kolo:

Alavés - Espaňol Barcelona 0:1 (81. Moreno), Valencie - Granada 1:1 (47. Nani - 45.+1 Carcela-González), Gijón - San Sebastian 1:3 (28. Čop - 19. Prieto, 51. Zurutuza, 56. Martínez), Bilbao - Villarreal 1:0 (67. García).