Ne, to není Photoshop. Fellainiho "afro" je definitivně pryč. Našli ho až v Římě

Sport Sport
15. 11. 2018 8:25
Belgický záložník Manchesteru United Marouane Fellaini se na sociálních sítích pochlubil novým účesem. Po dlouhých letech shodil bujnou hřívu, kterou nahradil angličtějším krátkým sestřihem. A šokoval tím fotbalový svět.
Foto: Marouane Fellaini

Fellaini se přitom bujnou kšticí pyšnil už od začátku své kariéry a zdála se od něj stejně neoddělitelná, jako třeba "kohout" od slovenského záložníka Neapole Marka Hamšíka. 

Jenže týden před svými třicátými narozeninami se Belgičan rozhodl svoji trademarkovou vizáž změnit. "Nový rok, nový vzhled," napsal k fotce se zbrusu novým účesem. 

Fellaini tím pochopitelně na fotbalových sociálních sítích vzbudil velkou vlnu překvapených reakcí: od pobavených přes nevěřící až po vtipné glosy. Níže se můžete podívat na výběr z nich. 

Teď už existuje jen jedno belgické afro, smál se Fellainiho reprezentační kolega Axel Witsel.

Přisadil si i Manchester, Fellainiho aktuální zaměstnavatel. 

Klid, vlasy Marouana Fellainiho jen odletěly do Říma. Něco jako zvony o Velikonocích.

A jak by vlastně Fellainiho vlasy slušely dalším sportovním hvězdám? 

Tento fanoušek se domnívá, že Fellaini přišel se svými vlasy o 90 procent schopností. Něco jako Samsonova hříva. 

Belgická sázkovka zavzpomínala na doby, kdy měl Fellaini podobný účes naposledy. Bylo to dávno. 

Pozornost vzbudil i hashtag #zítramámnarozeniny. Alespoň podle Wikipedie totiž Fellaini slaví třicetiny až za týden. 

 

Právě se děje

před 7 minutami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy