Předposlední Bastia obrala lídra ligy z Monaka o body

17. 2. 2017 23:03
Úvodní trefu zápasu musela posvětit až branková technologie, která potvrdila, že míč z hlavy útočníka Bastie Sadia Diallo byl celým objemem za čárou.
O dělbě bodů rozhodl monacký Bernardo Silva.
O dělbě bodů rozhodl monacký Bernardo Silva. | Foto: Reuters

Paříž - Fotbalisté vedoucího Monaka ztratili ve francouzské lize po remíze 1:1 v předehrávaném utkání 26. kola body na hřišti předposlední Bastie. Domácí poslal v první půli do vedení guinejský útočník Sadio Diallo, po změně stran zajistil hostům aspoň bod Portugalec Bernardo Silva. Monako nezvítězilo poprvé po třech utkáních, Bastia čeká na výhru už sedm zápasů.

Úvodní trefu z 19. minuty musela posvětit až branková technologie, která potvrdila, že míč z Diallovy hlavy byl celým objemem za čárou. Hlavou se v druhém poločase trefil na opačné straně i Silva.