Kdo nahradí Ronalda? Favoritem je Hazard, aktuálním hitem Cavani, luxusní volbou Kane

Jiří Škuba Jiří Škuba
27. 7. 2018 10:20
Real Madrid pomalu vstupuje do své nové éry, do éry bez Cristiana Ronalda. Kdo bude její tváří? Královský klub usilovně pracuje na příchodu bombastické posily a světová média se nyní přou, zda to bude Edinson Cavani, Kylian Mbappé nebo Neymar.
Kylian Mbappé (PSG)
Kylian Mbappé (PSG) | Foto: Reuters

Kylian Mbappé

Ještě před skončením světového šampionátu v Rusku se objevily zprávy, že se Real chystá koupit útočníka Kyliana Mbappého za rekordních 272 milionů eur (7,1 miliardy korun) z Paris St. Germain. Devatenáctiletý francouzský reprezentant by se tak stal nejdražším fotbalistou světa a nástupcem Portugalce Cristiana Ronalda, jehož získal Juventus Turín. Královský klub obří sumu dementoval, ale Mbappé je stále ve hře.

 

Právě se děje

před 32 minutami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy