Hoffenheim po obratu v závěru porazil Stuttgart 2:1, dvakrát se trefil Baumgartner

25. 2. 2022 22:49
Fotbalisté Hoffenheimu zdolali po obratu v německé lize díky dvěma gólům Christopha Baumgartnera předposlední Stuttgart 2:1. Za vítěze odehrál 70 minut záložník Pavel Kadeřábek.
Pavel Kadeřábek se raduje z gólu.
Pavel Kadeřábek se raduje z gólu. | Foto: Reuters

Hosty poslal do vedení po téměř hodině hry Endo. V 85. minutě srovnal povedenou střelou na vzdálenější tyč Baumgartner. O pět minut později rakouský reprezentant zblízka otočil skóre.

Hoffenheim vyhrál třetí kolo po sobě a v neúplné tabulce se posunul na čtvrté místo. Naopak Stuttgart nevyhrál devátý bundesligový zápas v řadě.

AC Milán remizoval

Fotbalisté AC Milán remizovali doma v 27. kole italské ligy s Udine 1:1. Na vedoucí "Rossoneri" se mohl bodově dotáhnout jejich městský rival a obhájce titulu Inter, který však na hřišti předposledního FC Janov uhrál bezbrankovou remízu a nezvítězil ve čtvrtém kole po sobě.

AC Milán poslal do vedení po necelé půlhodině hry Leao. Za hosty srovnal v 66. minutě Udogie, jehož branku potvrdil videorozhodčí. Svěřenci trenéra Pioliho neprohráli páté kolo za sebou, z toho ale třikrát remizovali. V čele tabulky jsou o dva body před Interem a o tři body před Neapolí. Oba nejbližší pronásledovatelé AC Milán však mají zápas k dobru.