Viktoriáni slaví čtvrtý mistrovský zářez. Plzeňská jízda letos určitě nekončí

Viktoria Plzeň slaví čtvrtý ligový titul v historii klubu. Po dnešní výhře nad Baníkem Ostrava ho navíc slaví tři kola před koncem soutěže.
Na zápase nemohl chybět ani natěšený majitel klubu Tomáš Paclík spolu s generálním ředitelem Viktorky Adolfem Šádkem. Je velmi pravděpodobné, že tito pánové už před zápasem chladili šampaňské.
Případnou korunovaci mistra pro sezonu 2015/16 si nemohl ujít ani prominentní pár ze zákulisí českého fotbalu. Místopředseda FAČR Roman Berbr s přítelkyní a donedávna šéfkou ligových rozhodčí Dagmar Damkovou.
Nejdůležitějším okamžikem prvního poločasu byl moment ze 32. minuty, ve které baníkovci chybně rozehrávali. A brankáři Vojtěchu Šromovi nezbývalo než faulovat unikajícího Michala Ďuriše.
Penalta! Byl si jistý celý stadion i rozhodčí Emanuel Marek, který situaci skvěle doběhl a měl tak výborný přehled o situaci. Zobrazit 21 fotografií
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport, Milan Kammermayer, Tomáš Liška
30. 4. 2016 22:28
Viktoria Plzeň letos obhájila titul pro mistra české nejvyšší fotbalové soutěže. Po dnešní výhře, nad už jistým sestupujícím Baníkem, titul slaví tři kola před koncem.
 
Mohlo by vás zajímat

Právě se děje

Další zprávy