VIDEO Hamšík bizarně slavil gól, který nakonec nedal

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
30. 11. 2011 13:28
Zápas Juventusu s Neapolí skončil remízou 3:3

Neapol - Úterní dohrávaný zápas dvanáctého kola italské Serie A mezi Neapolí a Juventusem nabídl krom dramatické přestřelky, jež nakonec skončila remízou 3:3, i nevídané představení Marka Hamšíka.

Obletovaný záložník domácích totiž v šestnácté minutě nejprve dal z penalty branku, ale jeho následná podivná oslava trefy spočívající v seběhnutí do kabin se nakonec ukázala jako předčasná.

Čtyřiadvacetiletý rodák z Banské Bystrice totiž musel po velkých oslavách skousnout fakt, že se penalta kvůli porušení pravidel musí opakovat. Navíc na druhý pokus Hamšík už Gianluigi Buffona v brance Juventusu nepřekonal, neboť vypálil vysoko nad.

Juventus v závěru vydřel remízu 3:3 proti Neapoli
AC Milán deklasoval Chievo a už je druhý za Juventusem

Nakonec to ale Hamšíka zas až tolik mrzet nemuselo. Už o šest minut později se totiž slovenský ofenzivní záložník prosadil gólovou hlavičkou.

Zápas nakonec skončil remízou 3:3, kterou Juventus vybojoval až v samotném závěru utkání, kdy vsítili branky Marcelo Estigarribia a Simone Pepe.

Na Hamšíkovy penalty i podivuhodnou oslavu gólu se podívejte zde (zdroj youtube.com)