SSC Neapol

SSC Neapol

Italský fotbalový klub, který v ročníku 2015-16 skončil na druhém místě Serie A. V historii dvakrát ovládl domácí soutěž, jednou získal Pohár UEFA.

Klub je spjat se jménem s argentinskou hvězdou Diegem Maradonou, který tu působil mezi lety 1984 a 1991.

Ronaldo proměnil v nastavení penaltu a vyšvihl Juventus do čela tabulky
Zahraniční ligy

O výhře "Staré dámy" rozhodl v šesté minutě nastavení z penalty Cristiano Ronaldo.
Krejčího Boloňa se dočkala výhry po pěti zápasech, zdolala Sampdorii s Janktem

Souboj českých fotbalových reprezentantů v italské lize vyzněl pro Ladislava Krejčího. Boloňa si v devátém kole poradila 2:1 se Sampdorií Janov.
Juventus si doma poradil s Boloňou a upevnil si první místo. Krejčí hrál celý zápas

Fotbalisté Juventusu zdolali v osmém kole italské ligy Boloňu 2:1 a pojistili si první místo.
Barcelona po obratu zdolala Inter 2:1, Liverpool zvládl přestřelku s Rakušany
Fotbal

Fotbalisté Barcelony v Lize mistrů doma zdolali Inter Milán po obratu 2:1 a ve druhém utkání "slávistické" skupiny F poprvé vyhráli.
Neapol si po výhře nad Frosinone upevnila druhé místo. Simič zůstal na lavičce

Fotbalisté Neapole zvítězili v 34. kole italské ligy na hřišti předposledního Frosinone 2:0.
Neapol hrála s Janovem 1:1 a oddálila mistrovské oslavy Juventusu
Fotbal

Fotbalisté druhé Neapole v 31. kole italské ligy doma remizovali s FC Janov 1:1 a oddálili mistrovské oslavy Juventusu.
Arsenal otočil dvojzápas s Rennes, Aubameyang slavil jako panter
Evropská liga

Chelsea vyhrála v Kyjevě 5:0 a při celkovém skóre 8:0 bez problémů postoupila do čtvrtfinále Evropské ligy.
Boloňa padla proti Juventusu po gólu Dybaly, Jankto slavil se Sampdorií výhru

Jakub Jankto se vrátil do základní sestavy Sampdorie po dvou zápasech, naopak Ladislav Krejčí z Boloni si proti Ronaldovu Juventusu nezahrál.
Neapol po další bezgólové remíze ztrácí na Juventus už 13 bodů

Fotbalisté Neapole uhráli v italské lize podruhé za sebou jen bezbrankovou remízu a na vedoucí Juventus ztrácejí na druhém místě už 13 bodů.
Hotovo, Hamšík po dvanácti letech opouští Neapol a přestupuje do Číny

Slovenský reprezentant by si měl během tří sezon vydělat devět milionů eur ročně, tedy téměř trojnásobek toho, co naposledy v italském angažmá.
AC remizoval 0:0 s Neapolí, střelec Quagliarella má rekord

Útočník Fabio Quagliarella skóroval při výhře Sampdorie 4:0 nad Udine v jedenáctém zápase za sebou a vyrovnal rekord italské fotbalové ligy.
Kouč Neapole brojí proti rasismu: Příště odejdeme ze hřiště. I za cenu ztráty bodů

Trenér fotbalistů Neapole Carlo Ancelotti pohrozil, že jeho tým odejde ze hřiště, pokud se budou v budoucnu opakovat rasistické útoky na jeho hráče.
Liverpool slaví. Přímý souboj o osmifinále rozhodl Salah, Neapol má smůlu
Liga mistrů

Fotbalisté Paris St. Germain, Liverpoolu a Tottenhamu si v dnešním posledním kole základních skupin Ligy mistrů zajistili postup do osmifinále.
Neapol zničila 4:0 Frosinone, dvakrát se trefil polský kanonýr Milik

Neapol porazila v 15. kole italské fotbalové ligy 4:0 Frosinone a upevnila si druhé místo v tabulce.
Střídající Milik gólem v závěru zajistil Neapoli výhru v Bergamu

Fotbalisté Neapole zachránili díky gólu Arkadiusze Milika pět minut před koncem tři body v dohrávce 14. kola Serie A na hřišti Atalanty Bergamo.
Neapol jen remizovala s posledním Chievem a vedoucí Juventus se jí vzdaluje

Fotbalisté Neapole v italské lize překvapivě zaváhali v utkání s posledním Chievem a po remíze 0:0 na vedoucí Juventus ztrácejí už osm bodů.
Neapol zvrátila na těžkém terénu v Janově zápas, který byl kvůli dešti přerušen

Fotbalisté Neapole otočili ligové utkání na hřišti Janova a po výhře 2:1 se posunuli na druhé místo. Zápas byl na několik minut přerušen.