Vedoucí Slavii posílil senegalský záložník Diop

ČTK ČTK
2. 8. 2014 7:03
Do pražské Slavie přichází senegalský záložník Dame Diop, s klubem podepsal dvouletou smlouvu.
Slavii se zatím daří skvěle. Pomůže k pokračování vítězné šňůry i senegalská posila?
Slavii se zatím daří skvěle. Pomůže k pokračování vítězné šňůry i senegalská posila? | Foto: CPA Eduard Erben

Praha - Fotbalisté pražské Slavie získali další zahraniční posilu. Vedení klubu včera podepsalo dvouletou smlouvu s opcí se Senegalcem Damem Diopem, jednadvacetiletý ofenzivní záložník či útočník přišel do Edenu jako volný hráč.

"Slibujeme si od něj, že zvýší konkurenci v našem útoku a oživí ofenzivu," uvedl trenér Slavie Miroslav Beránek na tiskové konferenci. Diop naposledy působil v arménském Širaku, už si také připsal tři starty za senegalskou reprezentaci.

 

Právě se děje

před 9 minutami

Wizz Air spustí od července novou linku z Prahy do albánské Tirany

Létat bude na trase dvakrát týdně.  Po ohlášení linky Českých aerolinií (ČSA) do Londýna jde o druhou zcela novou linku po koronavirové krizi na pražském letišti. Vedle toho dopravci obnovují provoz zavedených linek.

Letadla Wizz Air mezi Prahou a Tiranou budou létat vždy v pondělí a v pátek. Wizz Air bude na lince používat letadlo Airbus A320 Family v konfiguraci až pro 189 cestujících. Na trase v minulých letech létaly také Smartwings.

Provoz na pražském letišti tak bude dál ožívat po koronavirové krizi, která téměř utlumila letecký provoz. V dubnu dubnu letiště zaznamenalo bezprecedentní pokles provozu o 99,6 procenta, když odbavilo 5031 cestujících. Na konci měsíce fungovaly pouze dvě pravidelné linky, a to do Minsku a Sofie.

Další zprávy