Tévez do Corinthians nepřestoupí, dohoda se zadrhla

ČTK ČTK
20. 7. 2011 11:00
Oba kluby se nedohodly na splátkách za hráče

Sao Paulo - Argentinský fotbalista Carlos Tévez z Manchesteru City do Corinthians neodejde. Klub ze Sao Paula oznámil, že se nestihne domluvit s anglickým celkem na podmínkách před dnešní uzávěrkou přestupů hráčů z ciziny v brazilské lize.

Oba týmy se sice již dříve dohodly na odstupném ve výši 40 milionů liber (1,12 miliardy korun), ale rozcházely se v představách o splátkovém kalendáři.

Zatímco vedení Corinthians podle neoficiálních zpráv navrhovalo čtyři splátky během čtyř let počínaje rokem 2012, Manchester City chtěl část peněz ihned.

Čtěte také: Tévez míří do Corinthians, City láká Agüera

"Znali jsme požadavky Manchesteru City a všichni jsme jednali, ale nemáme dost času, abychom přestup uzavřeli. Vzhledem k tomu, že snem fanoušků Corinthians je, aby za nás Tévez opět hrál, budeme o jeho angažování usilovat znovu v brzké budoucnosti," uvedli představitelé brazilského klubu v prohlášení.

Sedmadvacetiletý Tévez, který nastupovat za Corinthians v letech 2004 až 2006 před odchodem do Anglie, chce opustit Manchester City kvůli rodině. Jeho manželka si v zemi nezvykla a s oběma dcerami už dříve odcestovala do Argentiny.

 

Právě se děje

Další zprávy