Spory? Benítez neuznal gól Ronaldovi, ten ho vulgárně urazil

Sport www.youtube.com, Sport
25. 7. 2015 17:54
Video: Ronaldo na tréninku nadával Benítezovi.
Video: Ronaldo na tréninku nadával Benítezovi | Video: www.youtube.com

Praha - Škarohlídi, kteří předpovídali nepříliš vřelou spolupráci Rafaela Beníteze a Cristiana Ronalda v Realu Madrid, dostali do rukou první poměrně důrazný argument. Na tréninku Bílého baletu totiž došlo k incidentu mezi španělským koučem a portugalskou hvězdou.

Ronaldo při tréninkovém fotbálku vstřelil gól a řádně ho oslavil. Jenže pak musel skousnout zklamání. Benítez totiž branku z nejasných důvodů neuznal. Největší megastar Realu se kvůli tomu pořádně rozčílila.

„Caralho! Vai Caralho, hombre!“," zakřičel Ronaldo směrem k Benítezovi. Pro znalce portugalštiny nic složitého. Křídelník poslal svého nadřízeného vulgárně "někam".

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 53 minutami

Sebevražedný útok ve škole v Kábulu si vyžádal 35 mrtvých a desítky zraněných

Páteční sebevražedný pumový útok ve studentském vzdělávacím centru v Kábulu si vyžádal 35 mrtvých a 82 zraněných. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na zástupce asistenční mise OSN v Afghánistánu. Předchozí bilance byla 20 mrtvých. K útoku se zatím nikdo nepřihlásil. Oběťmi jsou především dospívající děti, většinou dívky, které nanečisto skládaly přijímací zkoušky na vysoké školy.

Vzdělávací centrum se nachází v západní části Kábulu, kterou obývají převážně šíitští Hazárové. Tato etnická skupina se v minulosti stávala terčem pro radikální organizaci Islámský stát.

Nejnovější útok spáchal neznámý sebevražedný atentátník mužského pohlaví. "Bylo nás (v sále) asi 600 studentů," vypověděl AFP v nemocnici jeden ze svědků. Chlapci seděli v zadních řadách a dívky vepředu, tedy blíže dveřím, kterými útočník vešel.

"Útoky na vzdělávání Hazárů a šíitů musí skončit. Zastavte útoky na budoucnost Afghánistánu, zastavte mezinárodní zločiny," reagoval na Twitteru zvláštní zpravodaj OSN pro Afghánistán Richard Bennett.

Zdroj: ČTK
Další zprávy