Spory? Benítez neuznal gól Ronaldovi, ten ho vulgárně urazil

Sport www.youtube.com, Sport
25. 7. 2015 17:54
Zdroj foto: Reuters Zdroj foto: Reuters
Video: Ronaldo na tréninku nadával Benítezovi.
Video: Ronaldo na tréninku nadával Benítezovi | Video: www.youtube.com

Praha - Škarohlídi, kteří předpovídali nepříliš vřelou spolupráci Rafaela Beníteze a Cristiana Ronalda v Realu Madrid, dostali do rukou první poměrně důrazný argument. Na tréninku Bílého baletu totiž došlo k incidentu mezi španělským koučem a portugalskou hvězdou.

Ronaldo při tréninkovém fotbálku vstřelil gól a řádně ho oslavil. Jenže pak musel skousnout zklamání. Benítez totiž branku z nejasných důvodů neuznal. Největší megastar Realu se kvůli tomu pořádně rozčílila.

„Caralho! Vai Caralho, hombre!“," zakřičel Ronaldo směrem k Benítezovi. Pro znalce portugalštiny nic složitého. Křídelník poslal svého nadřízeného vulgárně "někam".

 

Právě se děje

před 4 minutami

Sto dnů před startem OH v Tokiu mají Češi jistých jen 44 míst

Sto dnů před zahájením odložených olympijských her v Tokiu má česká výprava zajištěných 44 účastnických míst, z toho 12 na jméno. Sportovní ředitel Českého olympijského výboru Martin Doktor věří, že do konce kvalifikačních bojů by se toto číslo mohlo přehoupnout přes stovku. Na předchozích letních hrách v Riu de Janeiro v roce 2016 startovalo 104 českých sportovců, nejméně od OH 1956 v Melbourne.

"Přáli bychom si, aby ve výpravě bylo víc než sto sportovců. Hodně bude záležet na tom, zda uspějí basketbalisté," řekl Doktor. Satoranského a spol. čeká necelý měsíc před startem her náročná kvalifikace v Kanadě, ostatní kolektivní sporty už šanci na postup ztratily.

před 5 minutami

Slovák odsouzený v Česku za propagaci teroristického hnutí podal stížnost

Slovák Dominik Kobulnický, jenž si má odpykat pět let za propagaci teroristického hnutí, podal ústavní stížnost. Jde o poslední šanci, jak zvrátit rozsudek, který loni v listopadu potvrdil Nejvyšší soud. Podání stížnosti je patrné z justičních databází. Podle mluvčí Ústavního soudu Miroslavy Číhalíkové Sedláčkové o podnětu zatím není rozhodnuto.

Muž ve svém pražském bytě skladoval chemikálie, ze kterých by bylo možné vyrobit výbušninu. Na Facebooku pak sdílel fotografie a příspěvky radikálních islamistů. Městský soud v Praze mu uložil šest a půl roku vězení. Uznal jej vinným z obecného ohrožení a z propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka - konkrétně takzvaného Islámského státu a Kavkazského emirátu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy