Spory? Benítez neuznal gól Ronaldovi, ten ho vulgárně urazil

Sport www.youtube.com, Sport
25. 7. 2015 17:54
Video: Ronaldo na tréninku nadával Benítezovi.
Video: Ronaldo na tréninku nadával Benítezovi | Video: www.youtube.com

Praha - Škarohlídi, kteří předpovídali nepříliš vřelou spolupráci Rafaela Beníteze a Cristiana Ronalda v Realu Madrid, dostali do rukou první poměrně důrazný argument. Na tréninku Bílého baletu totiž došlo k incidentu mezi španělským koučem a portugalskou hvězdou.

Ronaldo při tréninkovém fotbálku vstřelil gól a řádně ho oslavil. Jenže pak musel skousnout zklamání. Benítez totiž branku z nejasných důvodů neuznal. Největší megastar Realu se kvůli tomu pořádně rozčílila.

„Caralho! Vai Caralho, hombre!“," zakřičel Ronaldo směrem k Benítezovi. Pro znalce portugalštiny nic složitého. Křídelník poslal svého nadřízeného vulgárně "někam".

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Chorvatské volby do parlamentu skončily, vítězem je zřejmě vládní HDZ

Hlasování v sobotních parlamentních volbách v Chorvatsku skončilo. Podle průzkumu státní televize mezi voliči opouštějícími volební místnosti zvítězilo vládní Chorvatské demokratické společenství (HDZ), které by mělo získat 61 z celkových 151 křesel. Opoziční Sociálnědemokratické straně (SDP) a jejím menším spojencům by mělo připadnout 44 křesel, napsala agentura Reuters.

Na třetím místě podle průzkumu skončilo euroskeptické Vlastenecké hnutí (DP), které by v parlamentu mělo získat 16 zástupců.

Mnoho analytiků se podle Reuters domnívá, že koalici budou nakonec muset sestavovat obě nejsilnější strany, protože vytvořit stabilní vládu s menšími partnery jako DP by bylo obtížné. Vůdci obou velkých stran ale doposud možnost velké koalice odmítali.

Další zprávy