Hysterický Suárez je pro smích. Chtěl penaltu za ruku brankáře i absurdní vyloučení

av av
25. 6. 2019 8:31
Luis Suárez má své úlety, o tom není třeba pochybovat. Uruguayská fotbalová hvězda se hned dvěma nevídanými excesy připomněla v utkání Copa América proti Chile.
Luis Suárez během zápasu proti Chile.
Luis Suárez během zápasu proti Chile. | Foto: Reuters

Nějaký čas sekal latinu a udivoval spíše fotbalovými dovednostmi. Teď je ale dvaatřicetiletý Uruguajec zpět v hledáčku všech odpůrců toho, co činí fotbalisty terčem posměchu. V utkání s Chile, které jeho tým ovládl těsně 1:0, se Suárez znovu zařadil do čela zástupu fotbalových simulantů, stěžovačů a uplakánků.

Tím spíš, že se dvě jeho reakce směrem k rozhodčímu vyhýbaly zdravému rozumu.

Na stadionu Maracaná v Riu de Janeiru, kde se duel základní skupiny jihoamerického šampionátu konal, se Suárez nejprve dožadoval pokutového kopu za hraní rukou v pokutovém území. Na tom by nebylo nic divného, kdyby rukou nezahrál brankář Chilanů Gabriel Arias.

Podívejte se na první incident:

Útočník Barcelony si svůj fatální omyl hned uvědomil, už ale bylo pozdě, video s jeho reakcí ihned začalo na sociálních sítích žít vlastním životem.

A to ještě nebylo vše. Později v utkání se Suárez blýskl další přehnaně hysterickou reakcí. To když zběsilým úprkem a gestikulací žádal rozhodčího o udělení červené karty stoperovi soupeře Gonzalu Jarovi, který nevybíravě zastavil neukázněného fanouška vběhnuvšího na hřiště. 

Jeden z fotbalových příznivců na Twitteru sdílel v krátké době videozáznamy s oběma situacemi. K té s penaltou nejprve napsal, že jde o nejvíc "suárezovskou" věc, kterou Luis Suárez kdy udělal. Za pár minut ale musel svůj osobní žebříček znovu měnit.

Kritika společně s posměchem od spousty dalších fans přišla jako vlna, která uruguayského forvarda staví do pořádně kontroverzního světla.

Hysterická reakce Luise Suáreze:

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy