Sbohem Pepo! Fotbaloví kamarádi se loučili s Masopustem

Prohlédněte si první pietní akci za Josefa Masopusta, která proběhla u stadionu v Praze na Julisce. Český fotbalista století zemřel v pondělí dopoledne ve věku 84 let.
Akce se zúčastnili především bývalí hráči armádního klubu, ve kterém Masopust strávil většinu své aktivní kariéry.
Pieta se nemohla uspořádat jinde, než u sochy legendárního středopolaře.
Akci organizoval Klub přátel Josefa Masopusta.
S držitelem Zlatého míče z roku 1962 se přišel rozloučit mimo jiné bývalý náčelník Dukly a šéf československé fotbalové asociace Rudolf Kocek.
Foto: Zlata Vostrá
Sport Sport
29. 6. 2015 19:24
Prohlédněte si první pietní akci za Josefa Masopusta. Český fotbalista století zemřel v pondělí dopoledne ve věku 84 let.

Prohlédněte si první pietní akci za Josefa Masopusta, která proběhla u stadionu v Praze na Julisce. Český fotbalista století zemřel v pondělí dopoledne ve věku 84 let.

Ohlasy k úmrtí a profil legendárního českého fotbalisty naleznete ZDE!

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Požár haly v pražském Braníku si vyžádal škodu deset milionů

Pondělní požár haly v Modřanské ulici v Praze si vyžádal škodu zhruba deset milionů korun. Příčiny vzniku požáru zatím nejsou známy. Zraněn nebyl při požáru nikdo. Vyplývá to z informací na webu hasičů. S likvidací ohně se hasiči v pondělí potýkali 13 hodin. V úterý dopoledne se na místo vrátí vyšetřovatelé.

K požáru zděné haly v pražském Braníku, kde bylo uskladněno různé zboží včetně oblečení nebo nábytku, vyjížděli hasiči před 06:00. Ještě ráno se propadla střecha objektu a k hořícímu materiálu se hasiči dostávali jen obtížně. Zásah proto trval dlouho. Už po ránu byl oheň podle informací pražských hasičů pod kontrolou, hasiči pak ale ještě vyhledávali skrytá ohniska. Až kolem 19:00 hasiči oznámili, že všechny jednotky z místa odjíždějí.

Požár v pondělí zastavil na několik hodin automobilovou i tramvajovou dopravu. Až před 15:00 byla Modřanská ulice znovu zcela průjezdná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy