Ronaldo se nepodepsal holčičce. Měla dres Barcy

ČTK ČTK
4. 6. 2012 10:56
Rozhořčený otec malé dívenky poslal dopis do médií
Ronaldo v souboji s Pepém na tréninku portugalské reprezentace.
Ronaldo v souboji s Pepém na tréninku portugalské reprezentace. | Foto: Reuters

Lisabon - Zdá se, že rivalita s Barcelonou pro Cristiana Ronalda nemizí ani s koncem klubové sezony. Podle listu Record se sedmadvacetiletý fotbalista Realu Madrid po tréninku portugalské reprezentace odmítl podepsat desetileté holčičce kvůli tomu, že měla dres největšího soupeře.

K příhodě došlo v Obidosu, kde se Portugalsko připravuje na blížící se mistrovství Evropy. Upozornil na ni dívčin otec, který poslal zarmoucený dopis do redakcí několika novin.

"Nevím, co k tomu říct. Dcera v dresu Barcelony trénuje, protože ho dostala od mámy, která tam byla na návštěvě. Kdyby byla v Madridu, přivezla by jí samozřejmě dres Realu," uvedl Robert Felipe.

"Když jsem přijel po tréninku dceru vyzvednout, byla smutná, tak jsem se zeptal proč. Odpověděla, že Cristiano se jí nechtěl podepsat, protože na sobě měla dres Barcelony," řekl Felipe.

"Je těžké vysvětlit desetileté holčičce, která Ronaldovi fandila na všech trénincích v posledních dvou týdnech, proč se jí nepodepsal," dodal.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy