Kdeže United. Ronaldo prý bude hrát v Realu do konce kariéry

ČTK ČTK
9. 10. 2014 11:24
Nejlepší fotbalista světa za minulý rok Cristiano Ronaldo zůstane v Realu Madrid až do konce své kariéry ve čtyřiceti letech.
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. | Foto: Reuters

Madrid - Nejlepší fotbalista světa za minulý rok Cristiano Ronaldo zůstane v Realu Madrid až do konce své kariéry ve čtyřiceti letech. Tvrdí to jeho agent Jorge Mendes, který tak rezolutně vyloučil návrat hvězdného portugalského kanonýra do Manchesteru United.

Delší dobu už se spekuluje o tom, že devětadvacetiletý Ronaldo není v Madridu zcela spokojený a mohl by odejít zpátky k "Rudým ďáblům", kde se v letech 2003 až 2009 proslavil.

"Manchester United bude mít vždycky místo v jeho srdci, protože tam strávil šest let. Ale nyní myslí pouze na Real, kde také zůstane. Lidé ví, že je neprodejný, ani kvůli tomu nemusí zkoušet telefonovat," řekl Mendes v rozhovoru s rozhlasovou stanicí Cadena Cope. "Cristiano Ronaldo ukončí kariéru v Realu Madrid, až mu bude čtyřicet," dodal.

Podle něj je kapitán portugalské reprezentace, jenž za pět sezon vyhrál s "Bílým baletem" Ligu mistrů, španělskou ligu nebo dvakrát domácí pohár, naprosto spokojený. "Nedá se z Madridu odlákat. Láme tam všechny rekordy a váží si ho jako nejlepšího sportovce," uvedl portugalský agent.

Dvojnásobného držitele Zlatého míče považuje za nepřekonatelně nejlepšího fotbalistu všech dob. "Nemůžete ho s nikým srovnávat. V příštích 500 letech žádného takového hráče neuvidíte," dodal Mendes. Jeho nejslavnější klient má v Realu smlouvu do roku 2018.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy