VIDEO Ronaldo a spol. vs perfektní klony. Parádní reklama

Sport Nike Inc., Sport
10. 6. 2014 8:08
Podívejte se na video z dílny Nike, které zakončuje kampaň "Risk everything".
Ronaldo a spol. vs neriskující klony | Video: youtube.com

Praha - Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovič a další technická esa moderního fotbalu versus nechybující klony v zápase o všechno.

Taková je zápletka animovaného filmu z dílny výrobce sportovního vybavení Nike, kterou vrcholí jeho reklamní kampaň "Risk everything" před blížícím se startem mistrovství světa ve fotbale.

“Hlavním cílem filmu “The Last Game” je ukázat světu, že fotbal by měl být odvážný a důrazný a že riskovat je naprosto nezbytné. Představte si fotbal bez oslňivé hry Cristiana Ronalda, akrobatických kousků Zlatana a kouzel Neymara”, říká šéf Nike Marketingu Davide Grasso.

Na animovaný film se v anglické verzi můžete podívat na přiloženém videu, pokud potřebujete české titulky, najdete je na facebooku Aktuálně.cz ZDE.

 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 19 minutami

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

Na pole mezi obcemi Olšany u Prostějova a Lutín se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. "Třiapadesátiletý pilot cizí státní příslušnosti pád stroje startujícího v zahraničí nepřežil," uvedl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek s tím, že pilot v letadle cestoval sám. Příčiny a okolnosti budou vyšetřovat prostějovští kriminalisté ve spolupráci s Ústavem pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod. V Olomouckém kraji jde za poslední týden o druhou nehodu ultralehkého letadla. Minulý čtvrtek ultralight havaroval na Šumpersku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy