VIDEO Ronaldo a spol. vs perfektní klony. Parádní reklama

Sport Nike Inc., Sport
10. 6. 2014 8:08
Podívejte se na video z dílny Nike, které zakončuje kampaň "Risk everything".
Ronaldo a spol. vs neriskující klony | Video: youtube.com

Praha - Wayne Rooney, Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimovič a další technická esa moderního fotbalu versus nechybující klony v zápase o všechno.

Taková je zápletka animovaného filmu z dílny výrobce sportovního vybavení Nike, kterou vrcholí jeho reklamní kampaň "Risk everything" před blížícím se startem mistrovství světa ve fotbale.

“Hlavním cílem filmu “The Last Game” je ukázat světu, že fotbal by měl být odvážný a důrazný a že riskovat je naprosto nezbytné. Představte si fotbal bez oslňivé hry Cristiana Ronalda, akrobatických kousků Zlatana a kouzel Neymara”, říká šéf Nike Marketingu Davide Grasso.

Na animovaný film se v anglické verzi můžete podívat na přiloženém videu, pokud potřebujete české titulky, najdete je na facebooku Aktuálně.cz ZDE.

 

 

Právě se děje

před 33 minutami

Bolivijský prezident obhájil mandát, opozice hovoří o volebním podvodu

Dosavadní prezident Evo Morales patrně obhájil mandát již v prvním kole prezidentských voleb v Bolívii. Podle agentury AP to na základě sečtení 95 procent hlasů uvedl bolivijský volební soud. Učinil tak poté, co na téměř den pozastavil zveřejňování informací o sčítání hlasů.

Opoziční kandidát Carlos Mesa prozatímní výsledek neuznal a hovoří o volebním podvodu. Na několika místech země vypukly nepokoje.

před 1 hodinou

Bílý dům mě připravil už o pět miliard dolarů, tvrdí Trump

Americký prezident Donald Trump službou vlasti v Bílém domě přišel až o pět miliard dolarů (115 miliard korun). Řekl to novinářům s tím, že kdyby měl možnost se znovu rozhodnout, nezaváhal by ani chvilku a opět si vybral práci pro Spojené státy, napsala agentura Reuters.

Odhad Trumpova jmění se podle Forbesu či Bloombergu pohybuje okolo tří miliard dolarů (68 miliard korun), přesná částka ale známa není.

"Jestli tratím dvě miliardy dolarů, pět miliard dolarů, nebo méně, to je úplně jedno. Je mi to jedno," řekl Trump. "Dělám to pro tuto zemi, dělám to pro lidi," dodal.

Další zprávy