7. 9. 2007 12:20
Pohár ČMFS měl na programu čtyři zápasy
Stanislav Griga nemohl být s hrou svých svěřenců spokojený.
Stanislav Griga nemohl být s hrou svých svěřenců spokojený. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Praha - Fotbalová Viktoria Žižkov přijela do Vlašimi, aby zde odehrála zápas druhého kola Poháru ČMFS.

Domácí se velkého jména nezalekli a předváděli odvážný výkon. Podmáčený terén na stadionu ve Vlašimi dělal Žižkovu velké problémy.

Pražané nebyli schopni se proti dobře bránící a namotivované Vlašimi prosadit.

Až příchodem Švancary se obraz hry změnil. Hosté si začali vypracovávat šance a jednu z nich proměnil v 83. minutě Procházka. Viktoria Žižkov nakonec po velkém boji a těsném vítězství 1:0 postupuje v poháru ČMFS dál.

Dále čtěte:

Most odcestoval do třetiligového Varnsdorfu. Domácí chtěli napodobit včerejší výkon Frýdku-Mísrku, který překvapivě porazil vedoucí tým první ligy Baník. To se jim však nepovedlo. Už po 15 minutách se hosté ujali vedení zásluhou proměněné penalty kapitána Procházky.

Další dvě branky přidal Bulhar Bogdanov a stav utkání byl 3:0. Zápas se poté dohrával pod kontrolou mosteckého celku.

Jablonec si v Novém Bydžově s chutí zastřílel. První půle sice nenaznačovala žádný mimořádný výsledek - v 6. minutě se sice trefil Hloušek, ale to bylo v první půli vše.

V druhém poločasu si však hosté vše vynahradili. Začali střílet branky a skóre se zastavilo až na výsledku 7:0 pro Jablonec.

Bohemians 1905 nastoupili k pohárovému zápasu na hřišti divizního Dvora Králové v plné síle, trenér Busta nechtěl ponechat nic náhodě.

Divizní celek za svým soupeřem zaostával ve všech směrech a "Klokani" si pohodlně dokráčeli pro vítězství 4:1. Za hosty se trefil i gólman Sňozík, který tak potvrdil svoji pověst penaltového specialisty.

K doplnění listiny účastníků třetího kola Poháru ČMFS zbývá sehrát ještě tři zápasy. Příští středu bude hrát Třinec se Zlínem a Krč s Příbramí, o týden později kolo uzavře zápas Bohemians Praha s Kladnem. Hracím dnem třetího kola je 26. září.

Dvůr Králové - Bohemians 1905 1:4
Branky: 42. Kruliš - 6. a 29. Ordoš, 33. Sňozík z pen., 86. Adam

Nový Bydžov - Jablonec 0:7
Branky: 6. a 76. Hloušek, 63. a 85. Rilke, 66. a 83. Valenta, 50. Klapka

Slovan Varnsdorf - SIAD Most 0:3
29. a 49. Bogdanov, 15. Procházka z pen.

Graffin Vlašim - Viktoria Žižkov 0:1