Teď už hlavně nesmíme křičet "Berbr ven", vyzývají fanoušci. A bojí se zásahu VAR

Sport Sport
16. 10. 2020 14:32
Podívejte se, jak reagují fotbaloví fanoušci na sociálních sítích na páteční zatčení místopředsedy FAČR Romana Berbra, všeobecně příznivci považovaného za škůdce českého fotbalu.

Dlouhá léta zněl stadiony napříč Českem pokřik "Berbr ven". Jak se fanoušci nyní shodují, je načase s ním pro jistotu přestat.

 

Právě se děje

před 1 minutou

Česko si mezi zeměmi na žebříčku korupce pohoršilo o pět míst

Česká republika se na žebříčku organizace Transparency International (TI), která sleduje korupci, propadlo v roce 2020 oproti předchozímu roku o pět míst a mezi 180 sledovanými zeměmi a územími je na 49. příčce. Pokračuje tak negativní hodnocení vývoje v Česku, protože i na loňském indexu si ČR oproti roku 2019 pohoršila, a to o šest míst. Nejférověji si ve světě podle TI loni vedlo Dánsko a Nový Zéland, na opačném konci škály jsou Jižní Súdán a Somálsko.

Zdroj: ČTK
před 55 minutami

OSN ostře zkritizovala evropské země, že nezákonně vytlačují uprchlíky od svých hranic

Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) ostře kritizoval evropské země, které podle něj od svých hranic protiprávně vyhánějí uprchlíky, aniž by jim poskytly možnost požádat o azyl. Podle vyjádření úřadu je tato praxe čím dál častější na moři i na pozemních hranicích a státy by s takovým postupem měly okamžitě skoncovat a zahájit vyšetřování konkrétních přečinů. Konkrétní země UNHCR nejmenoval.

Zdroj: ČTK
Další zprávy