Nudu na hřišti fandové Bayernu zaháněli sexem

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
4. 10. 2011 11:53
Vášnivý pár byl vykázán z bundesligového zápasu na Hoffenheimu
Foto: Reuters

Hoffenheim - Góly jsou kořením fotbalu, říká staré fotbalové přísloví. A když žádné nepadají, je třeba si zápas okořenit jinak, řekl si nejspíš mladý pár během bundesligového utkání mezi Hoffenheimem a Bayernem Mnichov.

Zápas, který nakonec skončil remízou 0:0, přestal dva vášnivé fanoušky Bayernu bavit v 16. minutě, kdy se pustili přímo mezi ostatními diváky (kterých na zápas přišlo přes třicet tisíc) do sexu.

"Ostatní diváky to nijak nepohoršilo," divil se očitý svědek v deníku Bild. "Ale já si myslel, že je to divné. Vůbec neměli zábrany, normálně si sundali kalhoty a šli na to."

Čtěte také: Poslední Hamburk se dál trápí, Schalke doma podlehl 1:2

Sexuchtivému páru ovšem nebylo potěšení dopřáno dlouho. Hlídači na stadionu brzy jejich chování zaregistrovali a donutili je akt ukončit.

Zklamaní milovníci se ovšem ještě o přestávce pokusili o druhé kolo, což už bylo na trpělivost německých pořadatelů příliš, a tak pohoršující pár nakonec zatkli přivolaní policisté.  

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Policie dopadla muže, který v Chomutově ukradl auto i s ročním dítětem

Policie dopadla muže, který ve středu 12. ledna v Chomutově ukradl nastartované auto i s ročním dítětem. Šestačtyřicetiletého muže z Teplicka zadrželi v pátek večer, k činu se přiznal. Obviněn byl ze spáchání tří trestných činů - neoprávněného užívání cizí věci, krádeže a maření výkonu úředního rozhodnutí, řekla krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Vyšetřovatel podal zároveň státnímu zástupci návrh na vzetí obviněného do vazby, rozhodnout by se mělo podle mluvčí v pondělí.

Řidička vozu nechala ve středu své auto nastartované a odvedla starší dítě do školky. "Obviněný muž si dle svého vyjádření všiml u chomutovské školky nastartovaného vozu, chvilku prý vyčkával a poté vůz odcizil. Údajně se chtěl s autem jenom někam odvézt. Dítěte v autě si měl všimnout až po chvíli. Z tohoto důvodu vůz okamžitě odstavil a z místa odešel," doplnila Bartošová.

Policie po oznámení krádeže zorganizovala rozsáhlou pátrací akci. O několik desítek minut později si náhodní svědci nedaleko místa krádeže všimli odstaveného auta s rozsvícenými světly, ve kterém bylo malé dítě, a ihned zavolali policii.

S pátráním po neznámém zloději pomohly kamerové záznamy. Muže podezřelého z krádeže se pak podle Bartošové podařilo zadržet díky výzvě zveřejněné v médiích. "Tento případ, naštěstí bez vážného následku, je zároveň varováním pro řidiče, kteří nechávají svá auta s klíči v zapalování nebo dokonce nastartovaná. Případnému pachateli stačí jen pár sekund k tomu, aby se vozidla zmocnil," dodala policejní mluvčí.

Další zprávy