reklama
 
 

Při střetech fanoušků před LM v Kyjevě bylo pobodáno 10 lidí

7. 12. 2016 11:47
Turečtí fanoušci byli napadeni domácími při příchodu ke stadionu a během potyček byly k vidění nože a baseballové pálky. K menším střetům došlo i v jiných částech Kyjev

Kyjev - Po střetech fanoušků Dynama Kyjev a Besiktase Istanbul před úterním utkáním fotbalové Ligy mistrů bylo deset lidí ošetřeno s bodnými ranami. Ukrajinská média uvádí, že se největší bitky poblíž kyjevského Olympijského stadionu zúčastnilo zhruba 600 lidí.

Turečtí fanoušci byli napadeni domácími při příchodu ke stadionu a během potyček byly k vidění nože a baseballové pálky. K menším střetům došlo i v jiných částech Kyjeva.

Dynamo utkání v mrazivém počasí vyhrálo 6:0, nicméně čekají ho nejspíš tvrdé sankce od UEFA. V Kyjevě se totiž v roce 2018 odehraje finálové utkání Ligy mistrů a místní pořadatelé nezvládli ani organizaci přímo na stadionu.

Příznivci Besiktase házeli v hledišti dělbuchy a světlice, pár jich dokonce proniklo na novinářskou tribunu, kde tančili na stolech a zničili několik sedaček.

Istanbulský tým debaklem přišel o šanci postoupit do další fáze Ligy mistrů a bude pokračovat v Evropské lize, Dynamo skončilo v tabulce základní skupiny poslední.

autor: ČTK | 7. 12. 2016 11:47

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama