Kontakt se zdí tam byl. Vtipy na Limberského bourají internet

Podívejte se, jak se čeští fotbaloví fanoušci na internetu baví na účet Davida Limberského.
Lidské selhání Davida Limberského rozhodně není v jádru ničím veselým, to ale vysvětlujte internetovým vtipálkům. Ti okamžitě zaplavili sociální sítě různými legracemi na téma opilý řidič Limberský. Podívejte se na některé z nich.
Podle internetových trollů Limberský za celou záležitost vlastně nemůže. "Podle fotografií tam byl jasný kontakt. Takže jasná penalta a žlutá pro ten plot, co tam neměl stát."
Jeden z fanoušků okomentoval Limberského incident takto: "Jeho oblíbená věta „Kontakt tam byl“ dostává při pohledu na tu zídku a sloupek úplně nový rozměr."
"Fotbalista, kterého dohoní policajt s koblihou a kafem v ruce, patří do okresního přeboru."
Foto: Tomáš Liška
Sport Sport
12. 9. 2015 9:07
Podívejte se, jak se čeští fotbaloví fanoušci na internetu baví na účet Davida Limberského.

Podívejte se, jak se čeští fotbaloví fanoušci na internetu baví na účet Davida Limberského.

 

Právě se děje

před 38 minutami

Americký diplomat jednal v Jižní Koreji o jaderné diplomacii, KLDR odmítá obnovit dialog

Náměstek amerického ministra zahraničí Stephan Biegun ve středu jednal s jihokorejskými představiteli o stagnující jaderné diplomacii na Korejském poloostrově. Návštěva hlavního amerického diplomata pro rozhovory se Severní Koreou se uskutečnila v době, kdy KLDR opakovaně odmítá obnovit s USA dialog. Biegun po setkání s jihokorejským jaderným vyslancem I Tu-hunem prohlásil, že USA i Jižní Korea budou pokračovat v diplomatické snaze eliminovat severokorejské jaderné zbraně a vytvořit trvalejší mír na poloostrově, napsala agentura AP.

Podle amerického emisara Spojené státy nežádaly o žádné setkání se severokorejskými představiteli během Biegunovy cesty do Jižní Koreje. Návštěva následovala krátce poté, co náměstkyně severokorejského ministra zahraničí Čche Son-hui v prohlášení uvedla, že KLDR neobnoví rozhovory, dokud Washington neskoncuje s tím, co Pchjongjang vnímá jako "nepřátelskou politiku".

Zdroj: ČTK
Další zprávy