Italský tisk: Gattuso by mohl trénovat Viktorii Plzeň

Sport Sport
12. 5. 2014 21:52
Gennaro Gattuso by mohl trénovat Viktorii Plzeň. S překvapivou informací přišel v pondělí italský tisk.
Gennaro Gattuso.
Gennaro Gattuso. | Foto: Dalibor Sosna

Řím - Gennaro Gattuso by mohl trénovat Viktorii Plzeň. S překvapivou informací přišel v pondělí italský tisk. Server Sport Mediaset uvedl, že český klub je připraven nabídnout šestatřicetiletému italskému trenérovi smlouvu.

Bývalý hráč AC Milán či Glasgow Rangers zahájil sezonu jako kouč Palerma, ale po špatném začátku ligy byl propuštěn.

Sport Mediaset dále podotkl, že je v tuto chvíli nejasné, zda bude mít Gattuso o angažmá v České republice zájem, nebo si počká na atraktivnější nabídku.

Plzeň by mohla být třetí trenérskou štací bývalého italského záložníka. Před Palermem vedl švýcarský Sion.

Plzeňské zdroje Aktuálně.cz ovšem uvádějí, že veškeré spekulace spojené s příchodem Gattusa jsou naprosto liché a žádná taková jednání ve skutečnosti neprobíhají.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy