Italský tisk: Gattuso by mohl trénovat Viktorii Plzeň

Sport Sport
12. 5. 2014 21:52
Gennaro Gattuso by mohl trénovat Viktorii Plzeň. S překvapivou informací přišel v pondělí italský tisk.
Gennaro Gattuso.
Gennaro Gattuso. | Foto: Dalibor Sosna

Řím - Gennaro Gattuso by mohl trénovat Viktorii Plzeň. S překvapivou informací přišel v pondělí italský tisk. Server Sport Mediaset uvedl, že český klub je připraven nabídnout šestatřicetiletému italskému trenérovi smlouvu.

Bývalý hráč AC Milán či Glasgow Rangers zahájil sezonu jako kouč Palerma, ale po špatném začátku ligy byl propuštěn.

Sport Mediaset dále podotkl, že je v tuto chvíli nejasné, zda bude mít Gattuso o angažmá v České republice zájem, nebo si počká na atraktivnější nabídku.

Plzeň by mohla být třetí trenérskou štací bývalého italského záložníka. Před Palermem vedl švýcarský Sion.

Plzeňské zdroje Aktuálně.cz ovšem uvádějí, že veškeré spekulace spojené s příchodem Gattusa jsou naprosto liché a žádná taková jednání ve skutečnosti neprobíhají.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

Spojené státy tvrdí, že nabídly KLDR jednání bez předchozích podmínek a nemají nepřátelské úmysly

Spojené státy nabídly Severní Koreji jednání bez předchozích podmínek a Pchjongjangu se snažily ukázat, že vůči KLDR nemají nepřátelské úmysly. Řekla to americká vyslankyně při OSN Linda Thomasová-Greenfieldová na zasedání Rady bezpečnosti OSN, jež se zabývala úterním testem severokorejské rakety, informovala agentura AP. Podle KLDR je reakce na test rakety přehnaná a ukazuje, že Washington měří dvojím metrem.

Podle vyslankyně má americká administrativa vážný zájem nalézt diplomatické řešení, které povede k odstranění jaderných zbraní z Korejského poloostrova. Na jednání Rady bezpečnosti KLDR vyzvala, aby přestala s testy raket a zahájila dialog.

Podle KLDR se však USA dopustily provokativního jednání, když označily úterní test za porušení rezolucí OSN. "USA měří dvojitým metrem, když nás (KLDR) odsuzují za rozvoj a testy zbraní, které také mají či je rozvíjejí," uvedla korejská státní média. KLDR opakovaně tvrdila, že USA a Jižní Korea proti ní vedou nepřátelskou politiku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy