Hvězda Arsenalu měla v domě mrtvolu. Zloděj kradl kabely a zabil se proudem

Sport Sport
30. 7. 2019 13:20
Hodně kuriózní případ, ale velká nepříjemnost. Fotbalová hvězda Arsenalu Mohamed Elneny musela řešit nešťastnou událost. V jeho domě v egyptském městečku Mahalla Al-Kubra se objevila mrtvola neznámého muže. Jak se později ukázalo, šlo nejspíš o zloděje, který do domu přišel krást kabely a dostal zásah elektrickým proudem.
PL, Arsenal-Watford: Mohamed Elneny
PL, Arsenal-Watford: Mohamed Elneny | Foto: Reuters

Tělo objevil hráčův otec na terase domu, kde kdysi Elneny žil. Nemovitost nyní stále patří záložníkovi Arsenalu, ale využívá ho místní charita. Objekt momentálně prochází přestavbou a to zřejmě zlákalo vetřelce.

"Syn mi volal a chtěl vědět, co se stalo. Uklidnil jsem ho, že už je všechno v pořádku a policie případ uzavřela," cituje britský deník The Sun slova Nassera Elnenyho.

Muž dostal zásah elektrickým proudem poté, co se snažil ukrást kabely. Ležící mrtvoly si podle vyšetřovatelů nikdo nevšiml pět dnů a tělo se tak začalo rozkládat. Přesto zjistili, že jde o pouličního zlodějíčka a bezdomovce. 

Nešťastná událost proběhla necelý týden poté, co na jiné hráče Arsenalu Mesuta Özila a Seada Kolašinaca zaútočil v ulicích Londýna ozbrojený gang. Nikomu se nic nestalo hvězdy místní klubu se útočníkům ubránili.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy