FOTO Osud Liberce i Plzně rozhodla penalta na konci utkání

FOTO Osud Liberce i Plzně rozhodla penalta na konci utkání
Dnes se odehrála první utkání play-off Evropské ligy, ve kterých se představily hned tři české kluby. My vám přinášíme snímky z utkání Slovanu Liberec s Dněprem Dněpropetrovsk a Lokerenu s Viktorií Plzeň. Na prvním snímku bojuje o míč Jan Nezmar (vlevo) s Giulianem.
První se radovali fotbalisté Dněpru Dněpropetrovsk, kteří na snímku slaví gól Jevhena Konopljanky ve 43. minutě.
Gólem do šatny to ovšem neskončilo. David Bičík inkasoval podruhé z kopačky Matheuse 4 minuty po poločasu. V tu chvíli to s domácím Libercem vypadalo zle.
Liberec se však dokázal zvednout a v 62. minutě snižoval Michal Breznaník, jenž na snímku padá po zákroku Vitalije Mandziuka.
Foto: Reuters
Reuters Reuters, CPA - Eduard Erben, Filip Mědílek
24. 8. 2012 5:00
Podívejte se na fotogalerii z prvních utkání play-off Evropské ligy mezi Libercem a Dněpropetrovskem a dále mezi Lokerenem a Viktorií Plzeň.
 

Právě se děje

před 45 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy