Dlouhé nohy, krátké sukně. Modelky ukázaly trofej mistrů

Sparta a Plzeň se budou na jaře přetahovat o novou trofej. Soutěž krásy by ale v pózování s pohárem mohly vyhrát jiné kluby ...
O pohlednosti fotbalových princezen vás přesvědčí tato fotogalerie. Upozorňujeme, že v pravém horním rohu obrazovky najdete lupu, kterou lze snímky zvětšit na plnou velikost.
O pohár by se teoreticky měly na jaře přetahovat hlavně Plzeň a Sparta, ovšem soutěž krásy by mezi modelkami v dresech klubů vyhrály jiné, posuďte sami ...
Zástupkyně ze Starkovy Příbrami. Ta je sice nyní poslední, ale reprezentaci určitě nemá špatnou.
To samé platí i o Českých Budějovicích, které jsou aktuálně předposlední a na jaře budou bojovat hlavně o záchranu.
Foto: CPA
Sport Sport, CPA
27. 2. 2013 17:00
Podívejte se ve fotogalerii Aktuálně.cz, jak vypadá nová trofej pro šampiona Gambrinus ligy.

Hlasujte na facebooku Aktuálně.cz (link zde), který dres (a nohy) vyhrávají u vás!

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 48 minutami

Tunisko zmařilo připravovaný teroristický útok na turistické lokality

Tuniská policie oznámila, že zmařila teroristický útok na turistické lokality v této severoafrické zemi. Uvedlo to tuniské ministerstvo vnitra. Útok podle něj plánovala žena, která přicestovala ze Sýrie, kde obdržela výcvik od teroristických skupin. Nyní je ve vězení, uvedly agentury.

Žena, která měla v úmyslu útočit s použitím výbušného pásu, se podle ministerstva vnitra vrátila ze Sýrie do Tuniska přes Turecko 10. ledna. Akci podle ministerstva plánovala v Sýrii, kde strávila rok a získala výcvik od teroristů.

Tuniské úřady v posledních letech zmařily většinu plánovaných atentátů a na útoky reagovaly efektivněji, píše agentura Reuters s odkazem na západní diplomaty. V listopadu policie v hlavním městě Tunisu postřelila extremistu, který na strážníky zaútočil s nožem a sekáčkem.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Šéfka Finanční správy ČR Richterová požádala o odvolání z funkce

Generální ředitelka Generálního finančního ředitelství Tatjana Richterová požádala o odvolání, ve funkci tak skončí 28. března. Ministerstvo financí mezitím vypíše na místo výběrové řízení. Informovalo o tom ministerstvo financí. Richterová správu vedla od roku 2018.

"Děkuji paní ředitelce za odvedenou práci v čele Finanční správy ČR. Na uvolněné místo vypíšeme řádné výběrové řízení na nového generálního ředitele, od kterého očekávám, že dá Finanční správě ČR nový impulz a posune ji směrem k více proklientskému přístupu tak, jak jsem o něm mluvil v opozici i při svém nástupu na ministerstvo financí," uvedl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Zdroj: ČTK
Další zprávy