FOTO Dva roudničtí "hříšníci" už zase kopali v ČFL

V Roudnici se v neděli nehrálo jen tak ledajaké utkání. V rámci ČFL se potkaly dva kluby v současnosti propírané v sázkařské aféře.
Roudnický klub má pořádnou tradici. První fotbalový zápas se tu hrál už v roce 1892, ale klub byl oficiálně založen až v roce 1907. Ani dlouhá historie ale domácí neuchránila od sázkařské aféry, která se ve středu rozběhla.
Čtyři hráči byli ve středu vyšetřování v souvislosti s "cinklými sázkami" na jejich zápasy. Šlo o Ondřeje Bíra, Michala Macháčka, Jaroslava Chalupu a Vítězslava Brožíka (úplně vpravo).
Trenér A-týmů Pavel Janeček měl pořádné starosti, jak poskládat tým. Ve středu při absenci čtyř hráčů a rozsáhlé marodce dal dohromady sotva jedenáct hráčů.
Kromě dvou zmíněných navrátilců už měl v neděli k dispozici i novou akvizici Ladislava Kešnera.
Foto: CPA
Podívejte se na galerii z nedělního utkání České fobalové ligy mezi Roudnicí nad Labem a Strakonicemi.

Roudnice nad Labem - Dva ze čtyř fotbalistů vyšetřovaných v souvislosti se sázkařskou kauzou hrálo v neděli opět Českou fotbalovou ligu za Roudnici, která přivítala doma Strakonice, které v případu rovněž figurují.

Podívejte se na naší exkluzivní galerii z místa.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Prezidenti Macron a Zelenskyj a kancléřka Merkelová po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska od ukrajinských hranic a z Krymu

Prezidenti Francie a Ukrajiny Emmanuel Macron a Volodymyr Zelenskyj s německou kancléřkou Angelou Merkelovou po společném jednání vyzvali Rusko, aby stáhlo vojska z ukrajinských hranic a z Krymu. Ruský prezident Vladimir Putin dnes naopak vyzval Macrona a Merkelovou, aby donutili Ukrajinu k zastavení provokací na hranicich s Ruskem. Napjatá situace trvá už déle než týden, Rusko poslalo k hranicím desetitisíce vojáků, kteří se tam účastní vojenského cvičení.

Další zprávy