FOTO Dva roudničtí "hříšníci" už zase kopali v ČFL

V Roudnici se v neděli nehrálo jen tak ledajaké utkání. V rámci ČFL se potkaly dva kluby v současnosti propírané v sázkařské aféře.
Roudnický klub má pořádnou tradici. První fotbalový zápas se tu hrál už v roce 1892, ale klub byl oficiálně založen až v roce 1907. Ani dlouhá historie ale domácí neuchránila od sázkařské aféry, která se ve středu rozběhla.
Čtyři hráči byli ve středu vyšetřování v souvislosti s "cinklými sázkami" na jejich zápasy. Šlo o Ondřeje Bíra, Michala Macháčka, Jaroslava Chalupu a Vítězslava Brožíka (úplně vpravo).
Trenér A-týmů Pavel Janeček měl pořádné starosti, jak poskládat tým. Ve středu při absenci čtyř hráčů a rozsáhlé marodce dal dohromady sotva jedenáct hráčů.
Kromě dvou zmíněných navrátilců už měl v neděli k dispozici i novou akvizici Ladislava Kešnera.
Foto: CPA
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch, Eduard Erben
16. 9. 2013 6:00
Podívejte se na galerii z nedělního utkání České fobalové ligy mezi Roudnicí nad Labem a Strakonicemi.

Roudnice nad Labem - Dva ze čtyř fotbalistů vyšetřovaných v souvislosti se sázkařskou kauzou hrálo v neděli opět Českou fotbalovou ligu za Roudnici, která přivítala doma Strakonice, které v případu rovněž figurují.

Podívejte se na naší exkluzivní galerii z místa.

 

Právě se děje

před 31 minutami

V Iráku zatkli organizátory pondělního útoku na bagdádském tržišti

V Iráku zatli lidi odpovědné za pondělní atentát, který si v Bagdádu vyžádal více než 30 mrtvých. Na twitteru to dnes oznámil premiér Mustafá Kázimí. K útoku, který zasáhl lidi na tržišti, se přihlásila teroristická organizace Islámský stát (IS).

"Zatkli jsme všechny členy zbabělé teroristické skupiny, která naplánovala a provedla útok na tržišti Al-Vahajlát" ve čtvrti Sadr, napsal Kázimí. Podle něj mají zadržení stanout před soudem ještě dnes.

před 56 minutami

Spor o pozemky u Dukelských kasáren v Opavě skončí. Začne výstavba bytů

Spor spojený s prodejem areálu Dukelských kasáren v Opavě skončí. Firma, která neuspěla se svou nabídkou ve veřejné soutěži, navrhla opavskému magistrátu smír. Město na něj chce přistoupit. Výstavbě bytových domů na pozemcích, které v minulosti desetiletí využívala armáda, tam nebude nic bránit. 

"V září loňského roku zastupitelé schválili prodej části bývalých Dukelských kasáren. Město pak uzavřelo kupní smlouvu s firmou JTA exclusive Ostrava, která za pozemky nabídla 51 milionů a zavázala se, že na přibližně 3,8 hektaru postaví 16 bytových domů se zhruba 300 novými byty," uvedla. Neúspěšný zájemce, teplická společnost JTH Holding, se ale obrátila na soud, rozhodnutí zpochybnila a domáhala se zneplatnění smlouvy.

Aktualizováno před 1 hodinou

Dálnici D1 zastavila na Benešovsku nehoda dvou aut, na místě jsou zranění

Dálnici D1 na 56. kilometru na Benešovsku ve směru na Prahu uzavřela odpoledne nehoda několika osobních aut. Hasiči museli jednoho zraněného vyprostit, vrtulník ho převezl do nemocnice. Dalšího zraněného převezla do nemocnice sanitka, řekla mluvčí hasičů Vladimíra Kereková.

Podle Kerekové se na dálnici srazila čtyři osobní vozidla, policie ale hovoří o pěti osobních vozech. Podle prvních informací přitom mělo jít pouze o dva vozy. Situaci na místě komplikovalo to, že jedno z aut převáželo šest psů, kteří se po nehodě rozutekli. Hasičům se je už podařilo zajistit a umístit do připravených kotců. "Psi dostali vodu a čekají na převzetí," řekla Kereková.

Policie dopravu odklání na 56. kilometru na Soutice, zpět se mohou řidiči vracet na 49. kilometru u obce Psáře.

Zdroj: ČTK
Další zprávy