FOTO Arsenal neustál bavorskou gólovou smršť

Prohlédněte si fotografie z úterních úvodní osmifinálových utkání fotbalové Ligy mistrů, zvláště ovšem na triumf Bayernu na půdě londýnského Arsenalu.
Brankostroj Bayernu otevřel už v 7. minutě Toni Kroos (39).
Záložník Kroos naběhl na Müllerův centr z pravé strany a povedeným halfvolejem poslal hosty do vedení.
Spolu s Toni Kroosem (vpravo) se radovali i ostatní hráči mnichovského klubu.
Domácí brankář Wojciech Szczesny se po \Kroosově střele natahoval jak široký tak dlouhý...
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
20. 2. 2013 0:04
Prohlédněte si fotografie z úterních úvodní osmifinálových utkání fotbalové Ligy mistrů, zvláště ovšem na triumf Bayernu na půdě londýnského Arsenalu.
 

Právě se děje

před 10 minutami

Slovenská policie obvinila exprezidenta Kisku v souvislosti s firmou KTAG

Slovenská policie podle listu Sme obvinila exprezidenta Kisku v souvislosti s jeho rodinnou firmou KTAG. Kiska stíhání označil za politickou kampaň.

Zdroj: ČTK
před 37 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy