FOTO Top 20 návratů legionářů. Kdo propadl a kdo zazářil?

Nejen Milan Baroš, ale rovnou několik fotbalistů se letos na jaře vrátí po delší době z ciziny zpátky do Gambrinus ligy. Podívejte se, o koho ještě jde a jak se dařilo jejim předchůdcům.
Milan Baroš - Asi největší návrat letošního jara. Turecký Galatatasary dal Barošovi zelenou a ten se tak může po jedenácti letech obléknout do dresu ostravského Baníku.
Radoslav Kováč - Dalšího bývalého reprezentanta letos nasadí do hry Liberec. Třiatřicetiletý obránce a záložník přichází do Slovanu z Basileje. Během kariéry prošel také Olomoucí, Spartou, Spartakem Moskva a West Hamem.
David Jarolím - Zkušeného legionáře získala také Mladá Boleslav. Jarolím je sice odchovancem Slavie, ale rozhodl se pro středočeský klub. Po 15 letech strávených v Německu nebo Francii se tak i on vrací do Gambrinus ligy.
Martin Fenin - Čtvrtým do party těch, kteří se vrací ze zkušené v cizině je Fenin, kterého přilákala Slavia. Hvězda stříbrného týmu MS do dvaceti let z roku 2007 se vrací do ligy po pěti letech. Po osobních problémech se chce vrátit do formy, kterou měl při jeho odchodu do Eintrachtu Frankfurt v roce 2008.
Foto: Jakub Šafránek
Sport Sport
18. 2. 2013 9:36
Podívejte se na galerii fotbalových legionářů, kteří se v minulosti po letech ztrávených v cizině vrátili do Gambrinus ligy a jak se jim vedlo.
 

Právě se děje

Další zprávy