"Jste bombarďáci!" Takhle se třásla česká kabina při oslavách postupu

Sport Sport
15. 11. 2019 12:42
Podívejte se, jak to vypadalo v šatně českých fotbalistů bezprostředně po postupu na Euro 2020.
Česká fotbalová reprezentace po postupu na Euro 2020
Česká fotbalová reprezentace po postupu na Euro 2020 | Foto: Twitter

Čeští fotbalisté porazili ve čtvrtek po obratu v dramatickém duelu Kosovo 2:1 a kolo před koncem kvalifikace si zajistili postup na závěrečný turnaj mistrovství Evropy 2020.

Hned po závěrečném hvizdu vypukla na trávníku obrovská radost, euforie se pak přelila i do kabiny českého týmu. Podívejte se, jak Alex Král a spol. prožívali v šatně oslavy, kterým šéfoval masér mužstva Eduard Poustka.

Dění v české šatně po postupu:

 

Právě se děje

před 2 minutami

Turecké pobřeží Egejského moře nadále sužují požáry, z letovisek se tam musely evakuovat tisíce lidí. Kvůli ohni přišli o život již čtyři lidé.

Zdroj: ČTK
před 49 minutami

Na D1 na Benešovsku zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, tvoří se kolony

Na dálnici D1 na Benešovsku v sobotu zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, které se staly kolem 29. kilometru ve směru na Prahu. Obešly se bez vážných následků, dálnice je průjezdná, ale tvoří se kolony, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle prvotních informací jde o dvě nehody zhruba po čtyřech autech. "Jsou to všechno ťukance, není tam žádné zranění, maximálně nějaké lehčí. Dálnice není uzavřená, ale samozřejmě se tvoří kolony. Provoz je tam komplikovaný," uvedla mluvčí kolem 12:30.

Zdroj: ČTK
Další zprávy