Sedmdesát minut trápení, pak nezkrotná euforie. Tak Češi vybojovali postup na Euro

Sedmdesát minut trápení, pak nezkrotná euforie. Tak Češi vybojovali postup na Euro
Vyhecované utkání s Kosovem české fotbalisty dost bolelo. V tomto případě se k zemi poroučel Vladimír Coufal.
Netrvalo dlouho a pískalo se znovu, když Fidan Aliti sundal Vladimíra Daridu.
Za což viděl kosovský obránce žlutou kartu.
A co víc, další nepříjemnost přišla v 50. minutě, kdy Nuhiu poslal balon k tyči gólmana Tomáše Vaclíka.
Foto: Reuters
jšk
14. 11. 2019 23:25
Více než dvě třetiny zápasu bušili fotbalisté národního týmu do obrany Kosova, hrozící průšvih ale odvrátili dvěma trefami a zajistili si postup na závěrečný turnaj mistrovství Evropy 2020. Podívejte se, jak se rozhodující vítězství zrodilo.
 

Právě se děje

před 37 minutami

Do boje o Senát se za ČSSD pustí šéf Motola Miloslav Ludvík

ČSSD posílá do boje o Senát v příštím roce v Praze 5 ředitele FN Motol a bývalého ministra zdravotnictví Miloslava Ludvíka. V pátek o tom rozhodlo předsednictvo ČSSD, píše dnešní Právo.

Ludvík, který by měl vyzvat současného senátora za obvod Václava Lásku (SEN 21), by se rád stal společným kandidátem ANO a ČSSD. Hnutí ANO však jeho kandidaturu ještě neposvětilo. Na jihu Čech bude lídrem pro krajské volby hejtmanka Ivana Stráská, dodává Právo.

O kandidatuře Ludvíka již v pátek informovaly Lidové noviny. Deník uvedl, že pražská ČSSD jeho jméno schválila v pondělí a ANO by se mělo jeho kandidaturou zabývat na některém z nejbližších zasedání.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 1 hodinou

Dálnici D2 u Lanžhota směrem na Slovensko uzavřela nehoda

Na dálnici D2 u Lanžhota ve směru na Slovensko se nad ránem stala nehoda dodávky a nákladního auta a dálnice byla přes dvě hodiny neprůjezdná, nyní je již průjezdná alespoň jedním pruhem.

Policisté dopravu odkláněli na sjezdu na Břeclav přes město a přes Lanžhot. Nehoda si podle mluvčí záchranky vyžádala jen jedno lehké zranění, řekla její mluvčí Hedvika Kropáčková.

"Na místě jsme ošetřili jednoho muže s poraněnou rukou, jeho stav nevyžadoval ani převoz do nemocnice," doplnila Kropáčková. Podle mluvčího policie Petra Zámečníka se pravděpodobně řidič dodávky nevěnoval dostatečně řízení a zezadu narazil do nákladního auta s přívěsem. "Přívěs se překlopil na zem a dálnici zablokoval," popsal situaci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy