Necid se nemusel stydět, radost v Edenu zařídila jeho trefa

Tomáš Necid se zasloužil o úspěch Slavie svojí trefou do branky Maccabi Tel Aviv už z dvanácté minuty.
Český šampion v úvodním duelu základní skupiny Evropské ligy porazil Maccabi Tel Aviv doma 1:0...
... brankou navrátilce Tomáše Necida z dvanácté minuty, který se v červenobílém dresu trefil po více než třech letech.
Slavia si připsala teprve čtvrtou výhru v pohárech za posledních 36 utkání a vítězně se naladila na nedělní ligové derby se Spartou.
V dalším duelu skupiny se Pražané 28. září představí na půdě kazašské Astany, která prohrála 1:3 ve Villarrealu. Do vyřazovací fáze postoupí první dva týmy.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
14. 9. 2017 22:21
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 1. kola základní skupiny Evropské ligy, v němž fotbalisté Slavie Praha porazili Maccabi Tel Aviv 1:0.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy