Velký přehled: Jak si vedou čeští krajánci? Válí v Anglii, Švýcarsku i Indii

Anglie, Německo, Francie, ale také Kazachstán nebo Indie. Tam všude si v této sezoně čeští fotbalisté vydělávají na profesionální chleba. Podívejte se, jak se jim nyní daří.
Jeho spoluhráč Tomáš Rosický je po operaci kolena mimo hru a za Arsenal si zahraje nejdříve koncem ledna.
V Premier League tak zůstává už jen Libor Kozák v Aston Ville. I když 26letý forvard přímo v anglické nejvyšší soutěži zatím nenastoupil, na svém kontě má zatím jen 48 minut v Ligovém poháru.
Matěj Vydra sice s Watfordem vybojoval postup do Premier League, ale místo vysedávání na lavičce zvolil 23letý útočník jistotu hry v druhé nejvyšší soutěži v Readingu. Své hostování proměnil už ve dva góly.
V Championship se Vydra může na trávníku potkat se spoluhráčem z jednadvacítky Tomášem Kalasem, jenž od ledna hostuje v Middlesbroughu z Chelsea. Rodák z Olomouce na první letošní ligový gól stále čeká.
Foto: Reuters
Sport Sport
28. 12. 2015 12:12
Anglie, Německo, Francie, ale také Kazachstán nebo Indie. Tam všude si v této sezoně čeští fotbalisté vydělávají na profesionální chleba. Projděte se s námi po fotbalovém světě v pouti za jejich nynějšími příběhy.

Více o fotbalu čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy