Rekordman fotbalové ligy Komličenko zůstává v Mladé Boleslavi

ČTK ČTK
3. 9. 2019 12:54
Nejlepší střelec minulého ročníku první fotbalové ligy Nikolaj Komličenko nakonec zůstane v Mladé Boleslavi. O ruského útočníka se podle médií ucházel CSKA Moskva, vedení středočeského celku však dnes na klubovém webu informovalo o tom, že se s žádným ze zájemců nedohodlo.
Nikolaj Komličenko
Nikolaj Komličenko | Foto: ČTK

Zástupci CSKA údajně na poslední chvíli změnili názor a chtěli bývalého hráče Krasnodaru získat pouze na hostování. Podle deníku Sport by v takovém případě za útočníka zaplatili zhruba čtvrtinovou částku oproti 68 milionům korun za trvalý přestup a s tím vedení Mladé Boleslavi nesouhlasilo.

"Vedení klubu se nedohodlo s žádným z aktuálních zájemců o služby Nikolaje Komličenka a proto věří, že spolupráce s ním bude pokračovat na dosavadní úrovni velmi platného člena prvoligového mužstva," uvedl klub v krátkém prohlášení.

Ještě v sobotu to přitom vypadalo, že Komličenkův odchod je na spadnutí. Ruský kanonýr, který dal v minulém ročníku rekordních 29 branek a v dosavadních sedmi kolech nové sezony zaznamenal pět gólů, totiž kvůli jednání o přestupu chyběl v nominaci na ligový duel na Slovácku.

 

Právě se děje

teď

Pražská správa komunikací vypoví smlouvy na reklamní tabule, chce zabránit vizuálnímu smogu

Pražská Technická správa komunikací vypoví nájemní smlouvy na reklamní, informační a směrové tabule a reklamy na mostech v její správě. Důvodem je snaha vedení města omezit takzvaný vizuální smog. Některé smlouvy jsou pro správu, potažmo město nevýhodné. Vyplývá to z dokumentu, který dnes schválili pražští radní. Smlouvy správa vypoví třem firmám, a to Směrové tabule.cz, Bulldog reklama a AMMA, jejíž právním nástupcem je společnost Czech Outdoor.

Reklamní zařízení se v současné podobě podle vedení města podílejí na zahlcení prostoru a tvorbě zmíněného vizuálního smogu. "V mnoha případech také představují překážku pěšímu pohybu, neboť jsou umisťovány do prostoru chodníku. Směrové tabule slouží převážně reklamním účelům a duplikují kultivovanější formát na již existujících sloupech a stožárech," píše se v dokumentu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy