Náhrada za Škodu? Do Slavie míří nizozemský snajpr Van Buren

Sport Sport
12. 6. 2016 22:31
Podle serveru iDnes.cz míří do fotbalové Slavie další zahraniční posla, útočník Mick van Buren.
Mick van Buren
Mick van Buren | Foto: ČTK

Praha - Další posila do slávistických řad. Pražský klub příští týden posílí nizozemský útočník Mick van Buren. Informoval o tom server iDnes.cz. Třiadvacetiletý fotbalista naposledy hrál za dánský Esbjerg, za který dal v poslední sezoně šest gólů.

Přestup opět nahrává spekulacím zda po probíhajícím evropském šampionátu opustí klub forvard Milan Škoda. Během letní pauzy už Slavii posílili Jasmin Ščuk, Michael Ngadeu Ngadjui a naposledy Dušan Švento.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Babiš se má podle soudu omluvit za své výroky senátorovi Wagenknechtovi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se má omluvit senátorovi Lukáši Wagenknechtovi (za Piráty) za výroky, že je psychopat, udavač a připravil ČR o 800 milionů korun, rozhodl v pátek Okresní soud Praha-západ. Wagenknecht, který byl náměstkem, když Babiš vedl ministerstvo financí, to uvedl na twitteru. Premiér si za svými výroky stojí a plánuje se odvolat, sdělil ČTK v textové zprávě.

Soud vyhověl žalobě na ochranu osobnosti, Babiš je povinen písemnou omluvu zaslat do tří dnů poté, co rozsudek nabude právní moci, uvedl Wagenknecht. Jeho asistentka Karolína Žďárská řekla ČTK, že písemné vyhotovení rozsudku by mělo být k dispozici do dvou týdnů. "Zatím nemáme písemné vyhotovení, takže neznáme argumenty soudu, ale za svými výroky si stojím, budu se odvolávat," reagoval Babiš.

Wagenknecht byl prvním náměstkem ministra financí od února 2014 do června 2015, kdy ho Babiš odvolal podle pozdějšího Wagenknechtova vyjádření bez udání důvodu. Wagenknecht se před tím dostal do sporu s tehdejší ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou (za ANO), když jeho auditorský tým našel chyby v tendru na monitorovací systém evropských fondů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy