Rozpumpovaný Rada, video a pokažené oslavy. Tak Jablonec uhájil bod na Letné

Jablonecký kouč Petr Rada si na hřišti Sparty div nevykřičel hlasivky, jeho svěřenci přivezli z Prahy bod.
... a pokazili tak domácí Spartě oslavu 125. výročí od založení klubu.
Domácí byli nejblíže ke gólu v 69. minutě.
Sudí Královec se po dohrání akce vrátil k souboji a po zhlédnutí videozáznamu za Trávníkův faul na Pulkraba penaltu nařídil.
Domácího kapitána Stanciua však vychytal gólman Hrubý.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
25. 11. 2018 20:49
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 16. kola první ligy, v němž fotbalisté Sparty doma na Letné remizovali s Jabloncem 0:0.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Antidopingový výbor ČR povede Petra Volková

Novou ředitelkou Antidopingového výboru České republiky byla jmenována Petra Volková. Čtyřicetiletá doktorka práv vystřídala ve funkci Martina Lukavského, který organizaci vedl teprve od poloviny ledna. Vedení výboru se dosavadní zástupkyně ředitele Volková ujme oficiálně v pondělí.

Volková v minulosti spolupracovala s Českomoravským fotbalovým svazem a Českým olympijským výborem. V antidopingovém výboru působí tři roky a už v březnu byla pověřena jeho řízením.

"Výbor již zpracoval antidopingový národní program pro rok 2020. Ten obsahuje šest stěžejních oblastí, například prevenci, vzdělávání, testování, mezinárodní spolupráci a podobně. Bude třeba zafixovat do povědomí sportovní veřejnosti, že nejsme pouze orgán represivní, ale také preventivní," řekla Radiožurnálu.

Jejím cílem je také zlepšit komunikaci sportovců a dopingových komisařů. "Ten předmět naší činnosti nás předurčuje k tomu, že sportovci zřejmě nejásají, když vidí nás nebo komisaře. A právě proto bude potřeba zkvalitnit komunikaci se samotnými sportovci a vyškolit si lépe komisaře, aby tam nedocházelo k žádným komplikacím a kontroly probíhaly v pořádku," uvedla.

Další zprávy